VIBE festival zverejňuje kompletný line-up aj s časovým harmonogramom

Najväčšia hip-hopová udalosť roka na východnom Slovensku sa pomaly blíži! Už tento víkend sa na Zemplínskej šírave v Moteli Kamenec zíde česko-slovenská špička, ktorá sa bude snažiť dostať do varu očakávané niekoľkotisícové publikum v rámci festivalu VIBE.

Organizátori nezaháľajú a s dostatočným predstihom zverejňujú časový line-up. Tým, ktorí stále váhajú, to uľahčí rozhodovanie a tým, ktorí už majú vstupenky zakúpené, to pre zmenu skráti čakanie. Kto teda otvorí piatkový program a kto ho zakončí v skoré nedeľné ráno?

Úvod v znamení ženského rapu, záver patrí stáliciam

Gentlemani zrejme nevymierajú, no a preto program otvorí zástupkyňa nežnejšieho pohlavia Aless, po ktorej už taktovku prevezmú Adiss so Šortym, či Fobia Kid, no a do tuhého začne ísť pri spoločnej showke Mega M a P.A.T-a. Jedno známe meno bude striedať druhé a od polnoci sa dostane na headlinerov – vystúpia postupne Kali, Pil C a EGO, po ktorého vystúpení nás čaká DALYB so svojím setom. Pripomenieme fakt, že v prestávkach medzi vystúpeniami jednotlivých interpretov sa môžeme tešiť na sprievodné akcie lyrického i pohybového charakteru.

Počas sobotňajšieho dňa sa budú konať battles v tanci i rape, no a práve víťaz slovného battlu dostane ako prvý príležitosť počas sobotňajšieho programu, čo je určite lákadlom pre všetkých záujemcov o túto súťaž. Spomedzi známych mien sa na úvod predstavia EDYN a Boy Wonder, no a sobotňajší program sa znova bude opierať najmä o headlinerov. Kvarteto vystúpení v poradí Momo, Strapo, Marpo & TroubleGang, Separ & DMS sľubuje gradujúcu zábavu, ktorú zakončí set DJ-a Wicha v nedeľu nadránom. Nakombinované to je viac ako slušne, každý skutočný priaznivec česko-slovenského rapu si príde na svoje počas oboch dní, my sa už rozhodne tešíme!

Vstupenky sú stále v predaji v sieti ticketportal.sk za zvýhodnenú cenu 18 eur, k dispozícii sú aj v kamenných predajniach v Michalovciach, no a samozrejme sa budú dať kúpiť aj na mieste. Mapku areálu a kompletný line-up spolu so sprievodnými akciami nájdeš v priloženej grafickej podobe!

Odporúčame