Vibe ako z Rýchlo a zbesilo: Puerto, talentovaná Vebi a Paul Project v tracku SUPERQUAD

Po tom, čo nás sužovala celosvetová pandémia koronavírusu a hudba, rovnako ako ďalšie kultúrne zložky spoločnosti boli v úzadí, sa teraz s novými tónmi akoby roztrhlo vrece. Je to ale pochopiteľné, každý chce tvoriť, každý je hladný po tom, aby dal o sebe po dlhých týždňoch vedieť. Nasledujúce riadky budú o tracku SUPERQUAD, ktorý vás vezme do atmosféry ako z filmov Rýchlo a zbesilo. Alebo sa mýlime?

Pod záštitou OG, nie Separovho nového albumu ale labelu Overground, vyšla skladba SUPERQUAD, na ktorej spolu spolupracovali Paul Project, Puerto a Vebi. V úvode počuť Vebi, ktorú možno väčšina z vás nepozná, ale toto dievča potenciál rozhodne má. Následne o sebe dáva vedieť Puerto, ktorý už má za sebou niekoľko podarených trackov.

Pieseň za prvé dni počulo viac ako 50 000 ľudí, čo rozhodne nie sú zlé čísla. Skladbu, ktorá vás veľmi rýchlo takpovediac vtiahne do deja dotvára kvalitný videoklip, ktorý naozaj pôsobí priam neslovensky a ide z neho vibe sveta rýchlych automobilov.

Ak sú práve rýchle autá vaša šálka kávy, táto skladba sa vám bude bez väčších diskusií páčiť. No a ak nie, tak oceníte možno samotnú skladbu, ktorá má potenciál na to, aby ju ľudia počúvali (minimálne) počas tohto leta.

Foto: Superquad videoklip, YouTube

Odporúčame