Veteráni PSH poslali von nový album: Ešte pred krstom ho nesú do najlegendárnejšieho košického klubu

PSH (zdroj foto: Bigg Boss)

#PSH vyrážajú na turné so svojím novým albumom Debut a vezú Ti ho priamo pod nos. Skôr než ho 6. decembra pokrstia v pražskom Roxy, ti ho 29. novembra Vladimir 518, Orion a DJ Mike T. naservírujú v legendárnom Collosseum Club Košice.

Svoje najväčšie hity okorenené najlepšími peckami z čerstvého albumu, zahrajú v rámci jesenného turné, ktoré vyvrcholí koncertom v Londýne a silvestrovským žúrom na Bali.

Debut plný prekvapivých hudobných i filmových odkazov, zveličení aj ťažkých životných postrehov, je štvrtým štúdiovým albumom pražskej formácie, ktorá patrí k zakladateľom českého hip-hopu a aktívna je už od začiatku 90. rokov. Ich album Repertoár z roku 2001 je dodnes jedným z najobľúbenejších album ČS rapu.

Na albume Debut sa okrem PSH podieľali hostia ako Strapo, 7krát3, Maniak, DJ Wich, Adam Krofian z kapely The Atavists, Čistychov, Katarzia, Cut Dem, alebo Bert&Friends. Niekoľko z nich uvidíš na živo na vybraných zastávkach tour. Väčšinu surových nahrávok zmiešal Kenny Rough, fotky na cover a booklet dodal Lousy Auber a parádny obal vystrihol Michal Škapa (Tron).

PSH opäť posúvajú latku rapovej muziky. Ako veľmi? Príď sa presvedčiť do Collossea, lístky nájdeš na Predpredaj.sk.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame