Vercetti sa snaží dostať svoj gang ku hviezdam. Ohlasuje nový album

Vercetti ohlasuje nový album

Vercetti ohlasuje nový album

Jeden z pilierov zoskupenia Central Gang a ťahúň pomyselnej novej vlny u našich západných susedov ohlasuje vydanie jeho nové albumu. Vercetti s novým albumom nebude čakať dlho, vychádza už 25.6., čiže koncom tohto mesiaca. Vercetti dátum vydania ohlásil v utorok ráno na jeho účte na Twitteri.

Posledný album SWITCHBLADES vydal ešte v novembri minulého roka, aj naďalej tak zostáva pri trende minimálne jedného albumu za rok. Ten nový ponesie názov NEMÁM KŘÍDLA. „Sám za seba musím povedať, že je to ten najviac alternatívny projekt čo som kedy počul,“ napísal pod príspevkom na Instagrame, v ktorom zároveň zverejnil cover.

O ten sa postaral Maty The Creator.

Vercetti ohlasuje nový album
Vercetti ohlasuje nový album. Ponesie názov NEMÁM KŘÍDLA

Pod príspevkom na sociálnej sieti môžeme po 10 hodinách vidieť takmer 7-tisíc srdiečok a desiatky komentárov. Rovnako tak si mohol vidieť kopy storiek, v ktorých bola novinka prezdieľaná. Vercetti má v dnešných dňoch len na platforme Spotify cez 57-tisíc poslucháčov mesačne. To píšeme len pre tých, ktorí vravia, že Vercetti tu bol len na sezónu.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu IG aFB / EškeRap IG a FB). Konečne budeš vedieť všetko dôležité.

Credits: Vercetti CG Twitter

Odporúčame