Veľký horoskop na rok 2020: Vzťahy, peniaze, ciele. Čo ťa čaká v najbližšom roku?

Foto: Unplash.com

#Je čas poslať starý rok preč a pripraviť sa na výzvy, ktoré ti prinesie rok 2020! Si zvedavý, na čo sa môžeš tešiť a či ťa niekde za rohom čaká láska alebo podraz? Horoskop na nasledujúci rok poteší nezadaných, ale upozorní aj na prievan v peňaženke.

Baran, 21.3. – 20.4.

Posledné mesiace sa ti v práci darilo, preto sa rozhodne nedaj utláčať od kolegov. Máš na to byť dobrý a ty to vieš! Na jar bez obáv prijmi novú ponuku – tá ti už v druhej polovici roka prinesie zaujímavé výsledky, ktoré ťa posunú vpred. Pozor však na prílišnú vyťaženosť – pravidelne sa bude ozývať únava, ktorú prekonáš zdravou stravou.

Plné taniere ovocia a zeleniny by mali byť v tomto roku tvojimi silnými spojencami, inak sa môže stať, že pôjdeš z jednej virózy do druhej a koncom roka si poležíš pár týždňov s vážnejším zápalom.

Zadaní Barani sa môžu začať nudiť a obzerať sa po novom stimule a vzrušení. Preto aj stabilné zväzky prejdú menším zemetrasením. Ak si nezadaný, rozhliadni sa po svojom okolí – je tam človek, ktorý ťa už dlhšie zbožňuje a možno aj tebe padne do oka.

Býk, 21.4. – 20.5.

Zažil si turbulentný rok, ktorý nenechal kameň na kameni a jediné, po čom teraz túžiš je mať naspäť pevnú zem pod nohami. Rok 2020 vytvára pre Býka skvelú príležitosť nájsť nové istoty a na nich stavať smelé životné plány.

Daj pozor na to, aby si nevenoval veľa energie a snahy na ľudí, ktorí za to nestoja. Môže ísť aj o dlhoročného kamaráta, spolužiakov alebo kolegov. Nedá sa s každým vychádzať, musia chcieť obe strany.

Skús sa zamerať na nové známosti – práve tam nájdeš ľudí, vďaka ktorým získaš motiváciu a závan sviežich myšlienok. Opatrne s peniazmi – pravdepodobne budeš musieť splatiť všetky staré dlhy, zvýšia sa aj tvoje výdavky, preto vždy, ako to bude možné, odkladaj peniaze bokom a snaž sa šetriť.

Foto: Unplash.com

Blíženec, 21.5. – 20.6.

Prichádza rok plný nových začiatkov a zmien. Všetko hravo ustojíš, ak si okolo seba vytvoríš zázemie a oporné body, s ktorými prekonáš aj ťažšie skúšky a novovzniknutý chaos. Spoľahni sa na svojho partnera, bude verne stáť po tvojom boku a vždy ťa podrží. Aj vďaka tomu budú mať Blíženci pocit, že sú zaláskovaní viac ako inokedy.

Dokonca aj nezadaní nájdu svoju spriaznenú dušu. Výborne to vyzerá aj s peniazmi a prácou. Čoho sa dotkneš, to sa premení na úspech a dostane sa ti uznania, ale aj skúšok v podobe náročných projektov. Ak si nedáš pozor, rýchlo sa vyčerpá tvoja psychika a nálada pôjde dolu vodou.

Rak, 21.6. – 22.7.

Rok 2020 ťa naučí veľa – o iných, no najmä o sebe. Posilnia sa tvoje dobré stránky, ale z času na čas ukážeš aj odvrátenú tvár, ktorá možno niektorých prekvapí. Rýchlo pochopíš príčinu tvojej zlej nálady – nevenuješ dostatok času svojim aktivitám a tvoje sny a túžby sú na kilometre vzdialené od reality.

Jedným z najsilnejších pocitov budúceho roku bude potreba urobiť veľké zmeny. Začni športom – zlepšuj sa, pravidelne trénuj, zvyšuj svoju výkonnosť. Je to perfektný spôsob, ako získať dôveru, že to, čo robíš, robíš dobre.

Vzťahy Rakov môžu zažiť turbulencie – nauč sa kontrolovať svoje pocity a osvoj si umenie korektnej komunikácie. Všetko sa razom vylepší!

Foto: Unplash.com

Lev, 23.7. – 22.7.

Prichádza rok, kedy sa ukáže tvoj potenciál v plnej paráde. Teš sa ako sa snaha a úsilie, ktoré si posledné obdobie vynaložil, pretavia do úspechov, či už v škole alebo v kariére.

Nič nemôže byť úplne dokonalé, preto vzťahy zasiahnu mierne komplikácie. Môže sa zdať, že ti to s priateľom/priateľkou už neladí a je čas ísť od seba a žiť si šťastný život po svojom. Nezadaní Levi budú mať príliš kritické očko a na každom potenciálnom partnerovi/partnerke uvidia množstvo chýb.

Znie to ako jazda na horskej dráhe, pri ktorej sa ti rozletia všetky myšlienky. Skús rozvinúť svoje umelecké sklony, ktoré ti prinesú pokoj a stratenú rovnováhu, preto maľuj, tancuj, spievaj, užívaj si módu…

Panna, 23.8. – 22.9.

Posledné obdobie bolo nemastné-neslané. Nediali sa žiadne prudké výkyvy, ktoré by ťa prinútili vyjsť zo zóny komfortu a ty sa už začínaš nudiť stereotypom. Už od prvých týždňov začni vo veľkom – navštív párty, vyraz s partiou na chatu, zorganizuj parádnu akciu a daj dokopy ľudí, ktorých si nevidel/-a x rokov a stále mali “veľa povinností”. Prídeš na úplne iné myšlienky a nájdeš chýbajúcu inšpiráciu.

V láske ťa čakajú radikálne kroky. Ak už vieš, že človek po tvojom boku k tebe neladí, doprajte si navzájom slobodu. No naopak – ak cítiš, že je to ten pravý/pravá, povýšte váš vzťah o level vyššie.

Eliminuj zo života všetkých energetických upírov a večných sťažovateľov. Ak si okolo seba vytvoríš krajšie prostredie plné podnetov, môže byť magický rok 2020 tým správnym, kedy dosiahneš to, čo si zaumieniš.

Foto: Unplash.com

Váhy, 23.9. – 23.10.

Snažil si sa? Robil si všetky veci na maximum? V novom roku nezostaneš bez povšimnutia a to, čoho sa so svojím odhodlaním chytíš, skončí úspechom. Už dávno vieš, že si silný individualista a iba málokedy dáš na rady iných, no ak si osvojíš dve pre teba menej tradičné vlastnosti – schopnosť prijať pomoc a spolupracovať – všetko pôjde ako po masle. Nájdeš rýchle riešenie aj v ťažších situáciách a začneš sa pozerať na svet s ľahkosťou.

Skús zapracovať na svojej prílišnej kritike. Tvoje výčitky a večná nespokojnosť dokážu zbúrať aj pekný vzťah. Nikto neznesie po svojom boku chodiacu dokonalosť. Pamätaj, že aj ty máš nedostatky rovnako ako ostatní!

Škorpión, 24.10. – 22.11.

Ak si Škorpión, priprav sa na jeden z najdôležitejších prerodov za posledné obdobie. Konečne sa dokážeš odpútať od zlých spomienok a vyhrabeš sa z tieňov minulosti. Začneš sa viac usmievať, čo ocení tvoja rodina, priatelia, ale aj opačné pohlavie, pre ktoré budeš magnetom.

Pocítiš chuť na obrovské zmeny. Možno sa budeš pohrávať s myšlienkou, že vyskúšaš inú školu alebo sa začneš rozhliadať po práci, ktorá vôbec nesúvisí s tvojím vzdelaním, ale jednoducho ťa k nej niečo podvedome ťahá.

Ak sa rozhodneš zahodiť starý život za seba, nenechaj za sebou spúšť. Hrozia totiž hádky s rodinou alebo nadriadeným, ktorí nemusia byť tvojimi úmyslami nadšení rovnako ako ty.

Foto: Unplash.com

Strelec, 23.11. – 21.12.

Rok 2020 bude pre Strelcov zaujímavý! Máš šancu spoznať sám seba viac, ako doteraz. Zbavíš sa svojich komplexov, začneš žiť odvážnejšie a zmení sa spôsob, akým sa vnímaš.

Narastie tvoja sebadôvera, čo spôsobí menšie kolízie v existujúcom vzťahu. Nie každý partner je totiž pripravený na také sebaisté tornádo. Ak si nezadaný/á, môže ti do cesty skočiť osudový partner. Tvojou úlohou v nadchádzajúcom roku je predovšetkým vyberať správne. Dobré rozhodnutia určia smer tvojho života na dlhé obdobie dopredu. Aj v práci si starostlivo vyberaj medzi úlohami, inak hrozí, že miesto toho, aby si sa rozvíjal, sa začneš topiť v nezmyselných povinnostiach.

Kozorožec, 22.12. – 20.1.

Hneď na úvod roku si napíš zoznam želaní. Nie však hocijaký, zameraj sa hlavne na svoj vlastný rozvoj. Prospeje ti nový kurz, školenie, či ďalšie štúdium. Stretneš tu zaujímavého človeka, ktorého myslenie ťa osloví a dodá odvahu robiť veci po svojom. Popracuj na svojich komunikačných zručnostiach – zídu sa ti v škole aj práci, kde budeš musieť niekoľkokrát prezentovať svoje názory bez emócii, rozumne a zmierlivo.

Pod návalom povinností sa dostanú na povrch tvoji skrytí démoni, ktorí prekvapia aj najbližších. Ak ich udržíš nakrátko, čaká ťa veľmi dobré obdobie aj v láske. Preletí okolo teba niekoľko Amorových šípov, neuhýbaj sa im.

Foto: Unplash.com

Vodnár, 21.1. – 18.2.

Túžiš už dlhšie po tom, že povieš ľuďom, čo si myslíš? Nový rok sa nesie v znamení úprimnosti a otvorenosti. Povedz svoj názor a budeš vypočutý/á. Nauč sa ho povedať správnymi slovami a budeš rešpektovaný/á. Nestratíš tým nikoho zo svojich blízkych. Práve naopak – ocenia, že máš vlastný názor a dokážeš ho obhájiť.

Utužíš existujúce vzťahy a získaš aj nové inšpiratívne známosti. Buď však na pozore – neoplatí sa príliš riešiť problémy druhých. Oberú ťa o kopec energie a môžeš sa zamotať do zbytočných konfliktov. V práci ťa čaká povýšenie alebo minimálne pozícia, na ktorej ti bude lepšie.

Ak máš nápady, nevešaj ich na nos každému. Máš totiž aj skrytého nepriateľa, ktorý tvoje tajomstvá so škodoradosťou roznosí.

Ryby, 19.2. – 20.3.

Začni počúvať svoj vnútorný hlas a ver mu! Presne toto je hlavné motto na rok 2020 pre znamenie Ryby. Vďaka intuícii sa vyhneš nebezpečenstvu, ktoré sa bude ukrývať za lákavým dobrodružstvom. Ľahkovážnym krokom totiž môžeš prísť o peniaze, dobré meno, priateľov, ale aj svoju lásku.

Máš však výhodu v tom, že tvoje senzory ťa upozornia na možné problémy, preto sa nedaj zmanipulovať proti vôli. Ak odoláš pokušeniu, tvoj rok bude harmonický, pokojný a nadštandardne romantický. Zbožňuješ, keď sa cítiš zamilovane.

Nezadané Rybky môže v druhej polovici roku uloviť do svojej siete očarujúca osoba, s ktorou si už po prvých mesiacoch začnú plánovať spoločný život.

Odporúčame