Veľká valentínska pomôcka pre pánov: Darčeky, po ktorých ženy tajne túžia

unsplash.com

#Či už ide o Valentín alebo iný sviatok, pre mužov je kúpa darčeku pre svoju nežnú polovičku niečo ako ťažký zápas, na ktorý nemajú chuť. Stále existuje veľká časť mužov, ktorý na takýto sviatok zabudnú alebo ho úplne ignorujú.  Páni, spamätajte sa!

Valentín je skvelou príležitosťou, ako dokázať svojej milej vašu lásku a urobiť jej radosť. Ženy nám prezradili ich najtajnejšie valentínske priania a my sme aj na základe toho pre vás spísali 10 fantastických tipov na to, čím potešiť vašu drahú v Deň zaľúbených.

1. Rande

My ženy patríme k snílkom a snívame o princovi na bielom koni. O romantickom mužovi, ktorý robí pre nás veľké gestá z lásky. Pamätáte si na to, keď ste si dali so svojou drahou rande? Pošlite jej počas dňa SMS-ku s časom, o ktorej si ju vyzdvihnete. Vzrušenie, ktoré bude žena prežívať po celý deň je obrovské. Romantická prechádzka, kino, príjemný rozhovor pri víne a na záver vypustenie lampiónov šťastia sú strelou do čierneho.

unsplash.com

2. Spomienka

Vytvorte dokonalý záznam toho, čo ste spolu doteraz prežili. Vyberte vaše najmilšie spoločné fotografie a dajte z nich vyrobiť spomienkovú fotoknihu či koláž fotiek, ktorú vyvoláte a urobíte z nej obraz. Dievča bude mať stále na očiach, čo ste jej dali a bude jej to pripomínať vaše city k nej.

3. Šperk

Univerzálny darček. Šperkov nie je nikdy dosť. Nemusí mať na sebe diamanty, stačí, že je vyberaný z lásky. To, pre aký sa rozhodnete, je už iba na vás.

4. Box kvetov

Ženy si najviac prajú dostať veľký box ruží (a nie je za tým iba fotografia na Instagram). Vďaka výdobytkom modernej techniky môžete vybrať presný čas a miesto, kam vám tieto kvety donesú. Skúste ju teda prekvapiť v práci, v škole či v inej chvíli, keď to naozaj nečaká.

unsplash.com

5. Diaľkový ovládač

Ženy nie sú iba cukrovinky, akoby sa mohlo zdať. Tiež sa radi zasmejú a pobavia. Skúste dať svojej partnerke diaľkový ovládač na mužov. Takáto sranda obsahuje niekoľko povelov, vďaka ktorým vám žena povie, čo by chcela. Napríklad „miláčik, prosím, umy riad“. Alebo „láska, daj mi bozk“.

6. Pobyt

Uhm, predĺžený wellness pobyt nie je nikdy krokom vedľa, práve naopak. Užijete si krásne spoločné chvíle a verte nám, ženy sa vám vďaka tomu patrične odvďačia.

pixabay.com

7. Láskyplný záhradník

Na internete sa dá objaviť už naozaj čokoľvek. Originálny spôsob, ako vyjadriť svojej drahej náklonnosť je aj v podobe zrnka či semienka, ktoré môžete spolu zasadiť. Najčastejšie sa vyskytuje fazuľka, ktorá sa po zasadení odmení nápisom „ľúbim ťa“ alebo „z lásky“. Rovnako dobrý nápad bude, ak si pôjdete zasadiť váš strom lásky aj niekam do prírody. Len vy dvaja budete vedieť, že je o vás a váš.

8. Tak trochu iná kniha

Či už patrí vaša drahá ku knihomoľkám alebo nie, toto ju rozhodne poteší. Darujte jej knihu plnú receptov, ktoré sú vhodné ako afrodiziakum a sem-tam sa medzi nimi objaví aj recept na niečo iné. Napríklad na takú pikantnú polohu.

9. Spodná bielizeň

Urobte radosť vašej partnerke a aj sebe. Je to darček 2 v 1. Luxusnou spodnou bielizňou saténovým županom okoreníte i vaše posteľné hrátky. Čo bude nasledovať po tom, ako si ho vyskúša, snáď ani písať nemusíme.

pixabay.com

10. Čokoľvek…

Väčšina dám sa zhoduje v tom, že im je úplne jedno, čo dostanú. Teda, viac-menej. Budú vďačné, ak si vôbec spomeniete na ne a je jedno, či dostanú čokoládku alebo jednu ružu. Buďte teda aspoň v dnešný deň stelesnením jej vysnívanej predstavy o mužovi a gentlemanovi. Buďte mužom, ktorého jej budú ostatné závidieť.

Odporúčame