Vďaka Strapovi sa môžeš zapojiť do 2 súťaží. A môžeš mu robiť hudbu na album

Strapo je svojský raper – a úprimne povedané, zaplať pán Boh za to. Strapo je svojím spôsobom unikát, pričom nás jeho tvorba veľmi baví. A nielen tvorba, ale aj spôsob, akým pristupuje ku komunikácii s verejnosťou. Aktuálne získava novú energiu pred vytvorením nového albumu, ale nezabúda na svojich verných priaznivcov. Najnovšie im ponúka možnosť zapojiť sa hneď do dvoch súťaží, pričom stále platí, že aj vy, ktorí čítate tento článok, môžete byť autormi hudby na jeho album, ktorý možno vyjde už tento rok.

Poďme rovno na to. Prvá súťaž bola publikovaná pred pár dňami a výherca bude vyhlásený cez víkend. Strapo sa snaží, aby ľudia boli pri zapájaní sa do súťaže kreatívni, a takpovediac nikomu nedá nič zadarmo. Je to dobrá forma zápolenia, určite lepšia ako keby mali iba označiť ľudí, prípadne iba začať sledovať iné stránky. Táto súťaž je predovšetkým pre milovníkov herného priemyslu.

A potom je tu ešte jedna súťaž, táto súvisí s vychádzajúcou filmovou novinkou menom SCOOB. V tomto prípade je zapojenie do súťaže o niečo jednoduchšie, pričom ako tak sledujeme, záujem na jednej či druhej súťaži, je naozaj veľký a ľudia sú vďační, že sa ich niekto týmto spôsobom rozhodol obdarovať. Vzhľadom na to, v akých kruhoch sa Strapo mimo rap pohybuje, neprekvapí, že súťaže súvisia s filmami a videohrami.

A na záver dávame do pozornosti post, o ktorom sme písali už naposledy. Je to šanca pre každého jedného z vás, ale predovšetkým pre tých, ktorí sa venujú tvorbe beatov a hudieb. Aj vy totiž môžete byť súčasťou nového Strapovho albumu, stačí mu poslať ochutnávku toho, čo vytvárate. Samozrejme, konkurencia zrejme bude veľká, ale ak si veríte, tak prečo nie. Možno na Strapovom novom CD budeme počúvať beaty od jedného z našich čitateľov.

Tak či onak, aj keď by to mohlo vyzerať, že Strapo sa určitým spôsobom odmlčal, opak je pravdou. Je uňho zvykom, že o sebe nedáva prehnane veľa vedieť a svoju prácu prezentuje až keď je hotová. Nech nie sú zbytočné dohady. Z toho, čo vieme, tak jeho nový album je buď už v procese alebo celý proces prinajmenšom začína.

Vzhľadom na to, čo sa deje v slovenskej spoločnosti, respektíve ako sa prelievajú vzťahy v slovenskom rape, nový Strapov album bude štípať.

Foto: Strapo, profil na Instagrame

Odporúčame