Valentín klope na dvere: Neviete čím obdarovať svoju lásku? My vám poradíme

#I keď mnohí Valentín odsudzujú a pokladajú ho za americký sviatok, ktorý od našincov iba vyťahuje peniaze z vrecka, pre zamilovaných to má hlbší význam. Je tu príležitosť, keď viete svojej láske dokázať, ako ju máte radi. Netvrdíme, že tak netreba robiť po celý rok, ale uznajte, aké by to bolo zrejme nevhodné, ak by ste sa na Deň zaľúbených na svoju polovičku vykašľali.

My vám prinášame niekoľko zaručených tipov, čím potešiť v tento deň svoju lásku a zároveň nič nimi nespackať.

1) Romantická večera

Už od pradávna sa hovorí, že láska prechádza cez žalúdok. Romantickou večerou nie je čo pokaziť a je vhodná rovnako pre mužov aj pre ženy. Aj keď je pravda, že pozvanie na večeru by malo prísť skôr od gentlemana. Ideálne bude, ak sa na tom spoločne dohodnete.

2) Wellness

Ako lepšie prežiť deň, ako v príjemnom zajatí horúcej, bublinkujúcej vody? Oddýchne si tak telo i myseľ a určite to po náročných dňoch strávených v strese ocení i vaša polovička. Ak sa rozhodnete ísť i na dlhšie, tak sa poponáhľajte, valentínske termíny sa vypredávajú rýchlosťou blesku.

https://www.instagram.com/p/BPz4muiFqVR/?tagged=jacuzzi

3) Divadlo/Kino

Kedy naposledy ste boli na dobrom filme, alebo ešte lepšie, na predstavení v divadle? Pekne nahodení, ruka v ruke, a večer má zrazu úplne iný zmysel. Je to darček 2v1. Okrem kultúrneho vyžitia máte ďalší spoločný zážitok.

4) Fondué set (na čokoládu)

V preklade a doslovne to znamená radosť. Fondué set sa skladá z keramickej misky na podstavci a niekoľkých napichovacích príborov. Zmyslom je zapáliť sviečku, ktorá rozhorúči misku, v ktorej sa nachádza nadrobno nasekaná čokoláda. Ak sa z čokolády stane rozpustná sladká láva, začnete si do nej omáčať drobné ovocie. Ideálnou kombináciou s čokoládou sú najmä jahody, banán či mandarínka.

5) Sexi spodné prádlo

Je to darček ako pre muža, tak i pre ženu. Prekvapte svojho partnera novou zmyselnou bielizňou alebo naopak, páni, prekvapte svoju milú zaujímavým setom. Farbu aj vzor necháme na vás, v konečnom dôsledku ide predsa o úmysel.

6) Luxusný tip na Valentínsky darček: Romantický pobyt v Paríži

Absolútny gýč, po ktorom však túži každá žena. Paríž je mestom lásky. Uvedomujeme si, že sa nejedná o lacnú záležitosť, ale na rôznych zľavových portáloch sa dajú 5-dňové pobyty nájsť za veľmi priaznivú cenu. Garantujeme vám, že to bude nezabudnuteľný zážitok a svojej milej tým vyrazíte dych. Nič nie je krajšie ako si dať bozk pod rozsvietenou Eiffelovkou, to nám verte.

https://www.instagram.com/p/BP15hXLAuOz/?tagged=paris

 

 

Odporúčame