V reštaurácii im ponúkli jedinečný gastronomický zážitok: VIDEO, ktoré ťa donúti zamyslieť sa

Foto: unsplash.com

#Človek je od prirodzenia všežravec. Zrejme až rokmi a pohľadmi na svet sa z ľudí stávajú vegetariáni, vegáni či tí, ktorí si s obľubou hovoria mäsožrúti. Každý má proti tej ďalšej skupine niekoľko pádnych argumentov, prečo sú jeho stravovacie návyky lepšie ako toho druhého.

Nech je tak či onak a každý nech podľa nás je to, čo mu chutí, na internete sa objavilo video, ktoré rozhodne donúti každého zamyslieť sa. Partia kamarátov sa vybrala do reštaurácie. Tam im čašník navrhne, že im ponúkne špecifický zážitok z jedla. Namiesto toho, aby pred zákazníkov položili taniere s bravčovými rebierkami, ktoré si objednali, ich vyzvú k tomu, aby prasa predtým vlastnoručne zabili.

To, čo nasleduje potom, sa ťa rozhodne dotkne a určite prehodnotíš, čo si dáš nabudúce na tanier. Pozri si video s názvom „Casa de Carne“, ktoré má za pár dní na internete už viac ako 465-tisíc videní. Za nás ide o jedno z najlepších videí, ktoré sa venujú tejto téme. Video zároveň získalo prvé miesto od Tarshis Film Award, na Festivale filmoch o živočíchoch.

Odporúčame