V Bratislave otvorili podnik, ktorý je rajom pre všetky instagramové ženy: Stojí za ním slovenská celebrita

Foto: unsplash.com

#Staré mesto, časť Bratislavy, je pre turistov lákavé. Pamiatky a historický duch sú to, čo priťahuje mnoho cestovateľov. Okrem typicky známych cieľov však na hľadáčiku ľudí a to nielen cestovateľov, ale najmä instagramových maniakov, pribudne nové miesto. Pink Garden!

Pink garden, za ktorým stojí celebritka a influencerka Zuzana Plačková, je obdobnou kópiou svetových podnikov. Kvetinová stena, ružová farba a romantické posedenie možno nie sú ničím novým a originálnym, v Bratislave však o podobnom podniku nevieme a presne niečo takéto tu chýbalo. Podľa prvotných fotografií sa to zdá byť miesto, kde si prídu na svoje najmä ženy, ktoré chcú dokonalú fotku na Instagram. Ktorá by nechcela záber v gýčovom ale zároveň romantickom prostredí?

View this post on Instagram

Pink Garden nájdete všetky kvety len od @flowers.diana

A post shared by PINK GARDEN (@pink.garden.bratislava) on

Zdá sa, že tento koncept sa stretne s obrovským úspechom, pretože už pár hodín od spustenia mal podnik viac ako 23-tisíc followerov na Instagrame. Nečudujeme sa, Zuza patrí k najznámejším slovenským influencerkám (475tisíc followerov) a vyzná sa v tom, čo zaberá na instagramovú komunitu.  Pre hostí je pripravená nielen káva zo Španielska, ale aj množstvo koktejlov či koláčov. Ak chcete navštíviť toto miesto, nájdete ho na Laurinskej ulici v Bratislave. Zuze aj podniku držíme palce a sme radi, že takýto podnik priláka pozornosť nielen slovenských aj zahraničných ľudí.

Nezabudnite sa o svoje dojmy z tadiaľ podeliť i s nami a to napríklad tým, že nás označíte na fotografii alebo použijete  #jemshashtagom,  #cestujemshashtagom alebo #hashtagdievca.

Foto: Instagram/pink.garden.bratislava
Foto: Instagram/pink.garden.bratislava
Foto: Instagram/queen.plackova

Jedna odpoveď na “V Bratislave otvorili podnik, ktorý je rajom pre všetky instagramové ženy: Stojí za ním slovenská celebrita”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií