Uži si konečne festivalové leto: Nestoj na hraniciach a zaraď spiatočku k domácej kultúre!

Sprav si aj ty festivalové leto

Sprav si aj ty festivalové leto (Zdroj: unsplash.com/Cody Board)

#Za zážitkami nemusíš chodiť vôbec ďaleko. Zábava na hudobnom festivale, zimomriavky počas koncertu vášho obľúbeného interpreta, oddych v divadle alebo adrenalín počas sledovania tvojho obľúbeného športového zápasu? Všetky veci, ktoré nám boli poriadnu chvíľu odopierané sú späť. Možno v komornejšej, ale o to srdečnejšej atmosfére. Vyraz za zážitkami na Slovensko a podpor svojich obľúbených interpretov. Prinášame ti výber akcií na najbližšie 2 týždne, ktoré by si nemali vynechať.

Slovenské hudobné legendy vyrážajú na spoločné turné

Tak znie podtitul podujatia Legendy Open Air Tour 2021. Beáta Dubasová, Pavol Hammel, Janko Lehotský a Vašo Patejdl spolu počas tohto leta navštívia dokopy 17 slovenských miest, kde zaspievajú svoje najväčšie a nesmrteľné hity. Najbližšie ich uvidíš 14.7. v Nitre a 16.7. v Seredi.

Legendy Open Air Tour
Legendy Open Air Tour (Zdroj: predpredaj.sk)

Tento víkend prebehne boj o Bratislavu, buď pri tom

Organizácia TITAN FIGHT NIGHT, TFN spúšťa nový projekt TFN Talents, v spolupráci s tradičným turnajom Boj o Bratislavu. Čakajú na teba amatérske a profesionálne zápasy v kickboxe, MMA, boxe a thaiboxe. Promotéri Marek Herda a Tomáš Drábik si pre teba pripravili „šťavnatú“ štartovku, ktorú sa oplatí zažiť life.

Titan Fight Night
Titan Fight Night (Zdroj: Facebook/Titan Fight Night)

Zvučné mená techno scény v úžasnom prírodnom prostredí?

Žiaden fanúšik dobrej elektroniky si nenechá ujsť festival GHYMTECH. Organizátori stavili na overený minuloročný upgrade a tak sa na jednom pódiu objavia zástupcovia žánrov ako house, tech-house, EDM a na druhom pódiu sa vystriedajú zvučné mená techno scény. Už 17. júla v obci Jelenec pri Nitre.

GHYMTECH Festival
GHYMTECH Festival (Zdroj: Ghymtech festival)

Adam Ďurica ide na turné s novou kapelou: Sľubuje program, aký si ešte nevidel

Počas letných koncertov budete počuť aj najnovšie hity, ktoré sa zaradili medzi najhranejšie skladby rádiových éterov, akými je Medzi nami, Pravdupovediac, či Vlci. Niektoré skladby zaznejú na koncertnom pódiu po prvýkrát. Najbližšie ho uvidíš 16. júla v Šuranoch a 17. júla v Košiciach.

Koncert Adama Ďuricu
Koncert Adama Ďuricu (Zdroj: predpredaj.sk)

Bratislavské Štúdio L+S otvorilo svoje brány a láka na letné predstavenia

16.7. je na programe hra Starí majstri „Oude Meesters“ o dvojici hercov, znepriatelených bratov, pripravujúcich sa na svoju premiéru. 18.7. oslávite 30. výročie Bratislava Hot Serenaders spolu s Milanom Lasicom na koncerte Ja som optimista (už 20 rokov). Príbeh o ľudskej márnivosti Skaza Titaniku si budeš môcť vychutnať 22. júla.

Hot Serenaders
Hot Serenaders (Zdroj: serenaders.sk)

Ján Ďurovčík s Antonom Popovičom pripravili program, ktorý vzdáva hold Karolovi Duchoňovi

Hudobno-tanečná divadelná show, kde zaznejú nesmrteľné hity interpretované Karolom Duchoňom v novom šate, v podaní špičkových mladých slovenských umelcov na čele s Patrikom Vyskočilom. Príď si poctiť legendárneho slovenského speváka 18. júla do Bratislavy, 21. júla do Banskej Bystrice alebo 23. júla na Zemplínsku Šíravu.

The Duchons
The Duchons (Zdroj: predpredaj.sk)

Exkluzívne akustické Unplugged verzie najväčších hitov Desmodu

Letná séria koncertov v podaní Kulyho a skupiny Desmod najbližšie pokračuje 16. júla v Smoleniciach. Buď pri tom.

Koncert skupiny Desmod
Koncert skupiny Desmod (Zdroj: predpredaj.sk)

Štefan Štec spolu s muzikantami z kapely FAJTA sa vydáva naprieč Slovenskom

Jeho meno sa na slovenskej hudobnej scéne skloňuje čoraz častejšie. O tom, že to má svoje opodstatnenie sa presvedčíš najbližšie 27. júla v Košiciach.

Koncert Štefana Šteca
Koncert Štefana Šteca (Zdroj: predpredaj.sk)

PARA sa počas svojej púti letom zastaví aj v štiavnickom amfiteátri

A to je akcia, ktorú by nemal vynechať žiadny skalný fanúšik. Na jednom mieste sa stretnú stálice slovenskej hudobnej scény, kapely PARA a Bad Karma Boy. Už 24. júla si môžeš prísť zaskákať a zaspievať ich najväčšie hity.

PARA prichádza do Štiavnice
PARA prichádza do Štiavnice (Zdroj: predpredaj.sk)
Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame