Úspech, aký slovenský film už dlho nezažil: Túto snímku bude premietať viac kín ako veľké americké blockbustre

Kto je ďalší? Zdroj: ktojedalsi.sk

#Snímka inšpirovaná skutočnými udalosťami sa teší mimoriadnym úspechom. Film Kto je ďalší? bude premietať viac kín ako veľké americké blockbustre. Prekonal totiž rekord nasadenia viacerých populárnych filmov ako napríklad Jurský svet, LEGO vo filme, Tajný život maznáčikov, či populárne slovenské filmy Cuky Luky Film, Trhlina či Únos.

Dostať film do kín ale nie je jednoduché. Filmový priemysel je voči slovenskej kinematografii skeptický, distribútor riskuje, či namiesto amerického filmu s predvídateľnou diváckou návštevnosťou uprednostní slovenský film. Filmu Kto je ďalší? sa to vďaka témam, ktoré sa v snímke otvárajú a hereckému obsadeniu, podarilo.

Film Kto je ďalší? Zdroj: ktojedalsi.sk

Jedna z hlavných postáv filmu Kto je ďalší?, Ruska Angela Nikolau, priletela kvôli tomu na Slovensko, aby sa počas prezentácie filmu pred kinármi osobne a veľmi emotívne prihovorila. Video si môžeš pozrieť nižšie.

Tu nájdeš mapu miest s nasadením filmu v kinách v prvý víkend. Premiéra filmu sa nezadržateľne blíži, režisér filmu a rapperka Aless Caparelli prídu aj do tvoho mesta! Tešiť sa môžete aj na špeciálnych hostí. Skontroluj tvoje kino!

22.8. štvrtok: Bratislava a Senec

23.8. piatok: Nitra a Trnava

24.8. sobota: Prešov a Košice

25.8. nedeľa: Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš

26.8. pondelok: Žilina a Trenčín

Kto je ďalší? Zdroj: Tlačová správa

Premiéra nového slovenského filmu „Kto je ďalší?“ režiséra Mira Drobného je naplánovaná na 22. augusta 2019 a do kín ju prinesie distribučná spoločnosť Bontonfilm.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame