Urobiť z negatíva pozitívum je kľúč. Sergei Barracuda a Rico vydávajú videoklip ako spomienku na najkrajšie obdobie ich života

Síce situácia, ktorá sa tam vonku stále točí okolo koronavírusu, väčšine z nás nevyhovuje, niektorí ju poňali trocha inak. Ako si si mohol prečítať uź v nadpise tohto článku, reč je o dnes už legendárnom Sergeiovi B, a mladým raperom Ricom, ktorý vydávajú novú skladbu a videoklip. Túto kolaboráciu nahrali ako spomienku na najlepšie obdobie ich životov. Umenie je spraviť z negatíva pozitívum.

Za takmer jeden deň si skladba na YouTube nazbierala viac ako 100 tisíc pozretí, a je jasné, že toto čislo bude aj naďalej stúpať. O video sa postaral Marek Tomíček, o hudbu trojica Rttypebeats, jai_beats a unclecameron_. Sergei Barracuda sa objavil aj na producentskom albume No Cap, ktorý vydal pred niekoľkými dňami Special Beatz. O tomto projekte sa dočítaš na tomto linku. Na druhej strane vydal Rico skvelé EP Kriminal Mood, ktoré si môžeš vypočuť tu.  Chémia medzi týmito rapermi funguje viac ako dobre, a my sme radi, že sa budúci rok dočkáme ich spoločného projektu.
Odporúčame