Uf, ako si toto môžete obuť? 5 topánkových prešľapov, ktoré pôsobia priam odpudzujúco

foto: instagram

#Šaty robia človeka. Veta, ktorá je pravdivá snáď od nepamäti. V tomto článku by sme pomyselný výrok pozmenili na obvu. Nižšie vám ponúkame topánkové prešľapy, ktoré nie sú cool a ani náhodou trendy. Ak ich nosíte, prosíme, užívajte si ich v bezpečí domova za zatvorenými dverami a rozhodne s nimi nevychádzajte von.

1.Topánky na platforme

Pomóóóc! Výstrelok z 90. rokov, ktorý by mal navždy zostať v zabudnutí.

2. Crocsy

Bŕŕŕ. Katastrofa, s dierkami (proti zápachu?), ktorá nesedí na žiadnu nohu, či už je to dámska, pánska alebo nedajbože detská. Toto veľdielo je možno pohodlné, ale maximálne tak doma k bazénu. Rázne nie.

3. „Čižmové papuče“

Nevieme nájsť správny výraz na obuv tohto druhu. Neforemné čižmy, ktoré ešte viac vizuálne deformujú nohy. Topánky, ktoré pôvodne vyrába známa fashion značka sa vo veľkom kopírujú a predávajú na akejkoľvek tržnici . Nemožno sa potom čudovať, že sa z čižiem stanú za pár dní vyšliapané papuče, v ktorých päta je na jednej strane a noha na druhej. Otrasné.

https://www.instagram.com/p/BTIF-vFDCmU/?tagged=ugg

4. Gumenice

Gumenná vychytávka, pri ktorej nadobudnete pocit, že idete k priehrade pozorovať UFO. Ako si toto dokážete dať na seba i medzi ľudí?

https://www.instagram.com/p/BRd66e_BSPf/?taken-by=fitannieevs

5. Ponožky do lodičiek

Samostatná kategória. Tu ani tak nejde o obuv ako o pomýlený trend, ktorý diktuje, že dať si ponožky do lodičiek je trendy, cool a hot. Takýmto spôsobom zabijete akúkoľvek lodičku a outfit.

https://www.instagram.com/p/BTJPWu8h1ix/?tagged=shoes

Odporúčame