Domov » Všetky » Lifestyle » Uf, ako si toto môžete obuť? 5 topánkových prešľapov, ktoré pôsobia priam odpudzujúco

Uf, ako si toto môžete obuť? 5 topánkových prešľapov, ktoré pôsobia priam odpudzujúco

#Šaty robia človeka. Veta, ktorá je pravdivá snáď od nepamäti. V tomto článku by sme pomyselný výrok pozmenili na obvu. Nižšie vám ponúkame topánkové prešľapy, ktoré nie sú cool a ani náhodou trendy. Ak ich nosíte, prosíme, užívajte si ich v bezpečí domova za zatvorenými dverami a rozhodne s nimi nevychádzajte von.

1.Topánky na platforme

Pomóóóc! Výstrelok z 90. rokov, ktorý by mal navždy zostať v zabudnutí.

#ciara #gucci #platforms #babybump #babyglow #ivoryng #ivoryngcelebrity

A post shared by Ivory-NG (@ivoryng_) on

2. Crocsy

Bŕŕŕ. Katastrofa, s dierkami (proti zápachu?), ktorá nesedí na žiadnu nohu, či už je to dámska, pánska alebo nedajbože detská. Toto veľdielo je možno pohodlné, ale maximálne tak doma k bazénu. Rázne nie.

كن جريء ومختلف بأختيارك! 🔥 Be bold and unique with your choice! #CrocsKuwait #Crocs

A post shared by Crocs Kuwait (@crocskuwait) on

歩くと光る!花火柄の「クロックス」が限定発売。 #クロックス #花火 #crocs #hanabi#fireworks

A post shared by SOME(Z)UP(サムズアップ) (@somezup) on

3. „Čižmové papuče“

Nevieme nájsť správny výraz na obuv tohto druhu. Neforemné čižmy, ktoré ešte viac vizuálne deformujú nohy. Topánky, ktoré pôvodne vyrába známa fashion značka sa vo veľkom kopírujú a predávajú na akejkoľvek tržnici . Nemožno sa potom čudovať, že sa z čižiem stanú za pár dní vyšliapané papuče, v ktorých päta je na jednej strane a noha na druhej. Otrasné.

4. Gumenice

Gumenná vychytávka, pri ktorej nadobudnete pocit, že idete k priehrade pozorovať UFO. Ako si toto dokážete dať na seba i medzi ľudí?

5. Ponožky do lodičiek

Samostatná kategória. Tu ani tak nejde o obuv ako o pomýlený trend, ktorý diktuje, že dať si ponožky do lodičiek je trendy, cool a hot. Takýmto spôsobom zabijete akúkoľvek lodičku a outfit.

Autor: #Marcela