VIDEO Striptérka prehovorila, aké náročné je jej povolanie: Úchylní zákazníci, prísny zákon a šokujúce príhody

Zdroj: YouTube.com/Michal Sopor

#Český YouTuber, ktorý sa momentálne svojim contentom dostáva do popredia, je tu opäť s ďalším skvelým videom. Michal Šopor je pre niektorých známy svojimi fitness videami, no momentálne sa prezentuje obsahom, ktorý opisuje život zaujímavých ľudí v Amerike.

Michal sa totiž pred nejakým časom presťahoval za veľkú mláku a dostal skvelý nápad produkovať niečo, čo je trošku iné. Pravidelne totiž robí interview s netradično-zaujímavými ľuďmi, medzi ktorými nájdete aj bývalých členov gangu, pornoherečku, či striptérku.

Práve zástupkyňu posledného menovaného povolania si pozval na rozhovor už dávnejšie. Video bolo označené ako prvá časť, v ktorej sa Harley Harpurr predstavila a povedala základné informácie o svojej práci. Teraz však prichádzajú s druhou, rozšírenejšou verziou. Tá je plná exkluzívnych informácií o tom, ako zákon v Kalifornii obmedzuje činnosť striptízových barov, či ako sa tieto podniky rozdeľujú podľa toho, čo majú na sebe dievčatá „oblečené“. Okrem toho si budete môcť vypočuť porovnanie, ako fungujú bary v Los Angeles a ako v Las Vegas. Nakoniec si od Harley vypočujeme aj jeden šokujúci príbeh!

Odporúčame