Týchto 5 vecí neurobí žiaden muž, ktorý je do ženy skutočne zamilovaný

Photo by David Fanuel on Unsplash

#Láska je zázrak, ktorý sa nedá pochopiť rozumom. Ani by sme sa o to priveľmi nemali pokúšať, pretože sa určite zamotáme do úvah, ktoré nikam nevedú. Ak je však niekto skutočne zamilovaný, len ťažko skryje svoje pocity pred svetom. Stará múdrosť vraví, že láska ani oheň sa pred svetom nedajú utajiť. A je v tom obrovské kusisko pravdy.

Nejednu ženu však trápi otázka, či je partner do nej skutočne zamilovaný. Neraz pod vplyvov lásky či hormónov úmyselne ospravedlňuje jeho konanie, neuvedomujúc, že sama sebe kope jamu, z ktorej sa len ťažko vyhrabe. Ak chlap ženu naozaj miluje, bude sa podľa toho aj správať. A sú veci, ktoré jednoducho nespraví. Toto je 5 najdôležitejších z nich:

#1 Neodpovedá na správy či telefonáty

Photo by Clem Onojeghuo on Unsplash

Ak je chlap zamilovaný, určite si nájde pár sekúnd času, aby vám odpísal na správu. Vždy ho poteší, keď sa mu ozvete, a preto urobí všetko preto, aby vás nedržal v napätí. Samozrejme, platí to v prípade, ak mu nepošlete tristo správ denne. To by definitívne odradilo každého muža.

#2 Potrebuje „priestor“

Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Keď ste zaľúbení, chcete byť čo najčastejšie s milovanou osobou. Nemusíte byť síce na sebe nalepení 24 hodín v kuse, ale spoločné chvíle si vyslovene vychutnávate. Ak chlap od začiatku potrebuje pre seba akosi priveľa priestoru, zbystrite pozornosť. Určite nie je do vás zamilovaný.

#3 Neustále vás kritizuje

Photo by Albert Dera on Unsplash

A to bohužiaľ s tým najlepším úmyslom. Intenzívne (a veľmi rád) vás upozorňuje na všetky nedostatky. Nepáči sa mu ako sa obliekate, ba ani vaše správanie nie je práve najlepšie. Ak je muž do vás skutočne blázon, bude sa na vás dívať ako na bohyňu a určite nebude mať potrebu na vás niečo zlepšovať.

#4 Miesto toho, aby bol s vami, sa stretáva s inými ženami

Photo by Julie Johnson on Unsplash

Au, to zabolelo. I keď má dostatok času, miesto toho, aby išiel s vami len tak na prechádzku alebo do kina, vyhľadáva prítomnosť iných žien. Možno sa schová za nejaké drísty o tom, že netreba žiarliť a viazať sa iba na jedného človeka. Skúste to urobiť aj vy. Uvidíte, ako mu spľasne ego.

#5 Nie ste preňho prioritou

Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Je jasné, že okrem stretávania sa s vami má určité záväzky. Musí chodiť do práce, i doma ho čakajú určité povinnosti. No ak odvoláva každé druhé stretnutie, mení program a vyhovára sa na babku, prácu či zlé počasie, bežte kade ľahšie. Tento muž vás definitívne nemiluje. Čím skôr to zoberiete na vedomie, tým lepšie pre vás.

Zdroj: yourtango.com
Odporúčame