Tyč pre striptérky, vyhádzané skrine aj sklad zemiakov: Pozri, ako dnes vyzerá uzavretý motorest a nočný klub pri Levoči

Motorest Starý Mlyn (foto: Kelarova.com)

#Motorest a nočný klub Starý mlyn pre Levoči fungoval ešte pár rokov dozadu. Dnes je vybrakovaný. Nájdeš v ňom prázdne miestnosti, ale aj zvyšok riadov, pec na pizzu a vyhádzané skrine. Skrátka, klasické miesto, ktoré sa oplatí preskúmať cez video.

O to sa tentoraz postaral youtube kanál Opustene.sk, ktorý nasnímal, ako vyzerá motorest dnes. Uvidíš miestnosti, ktoré sú vyprázdnené do poslednej čiastočky, ale aj také, kde sa evidentne prehrabalo pár vandalov. A bonusom je zrkadlová miestnosť s tyčou, na ktorej tancovali striptérky, prípadne sklad zemiakov, ktorý je poctivo označený tabuľkou.

Ako sme už spomínali, motorest Starý mlyn sa nachádza na ceste medzi Spišským Štvrtkom a Levočou, len na skok do niekoľkých slovenskyćh národných parkov. Tento opustený motorest je však momentálne inou pamiatkou – opustených miest, ktoré nám na youtube prinášajú slovenskí urbexeri. A tých je u nás požehnane.

Odporúčame