Turistka si v Bratislave sadla na hlavu obľúbeného Čumila: Jej fotografia s rozkročenými nohami vyvolala pobúrenie

Foto: pixabay.com

#Na facebookovej stránke s názvom Foreigners in Bratislava sa objavila kontroverzná fotografia zahraničnej turistky, ktorá sa neštítila naozaj ničoho. Na železnú sochu známeho Čumila si rovno sadla. A nielen to. Doslova sa tam rozčapila až tak, že jej bolo vidno celý rozkrok.

Fotku na sociálnej sieti okamžite začali všetci kritizovať. To, že žena takýmto nechutným spôsobom zneuctila pamiatku hlavného mesta Slovenska, sa im samozrejme nepáčilo. Objavili sa pod ňou rôzne komentáre, ako napríklad Nemyslím si, že normálni ľudia by chceli byť na jeho mieste,“ „Maj svoju smradľavú k***u pod kontrolou. To nie je stolička, neúctivá p**a,“ čiA toto je dôvod, prečo museli sochu opravovať. Pre idiotov ako táto dáma.“

Takáto fotografia je podľa facebookových užívateľov, ktorí ju videli, mimoriadne nevhodná. Nielenže podľa nich zneuctila bratislavskú pamiatku, zachovala sa veľmi nechutne a vulgárne. Veď posúďte sami:

Lot of people's here! How many people wish to be in the place of Camil? watch with this song :)[https://www.youtube.com/watch?v=uq1aM41OUlY](https://www.youtube.com/watch?v=uq1aM41OUlY)

Uverejnil používateľ Massimiliano Palla Sobota 19. októbra 2019

Odporúčame