Tridsať pod nulou, znásilnenia aj zatýkanie: V Rusku odštartujú najextrémnejšiu reality šou všetkých čias

pixabay.com

#Hardcore reality šou v štýle Hunger Games? Kde inde ako v Rusku.

Tridsať účastníkov sa v plánovanej relácii Game2: Winter pobije o hlavnú cenu v podobe 1,6 milióna dolárov. Stane sa tak na Sibíri, v teplotách okolo tridsať pod nulou, kde budú účastníci žiť niekoľko mesiacov. Aby ste sa mohli zapojiť, musíte mať viac ako 18 rokov a byť duševne v poriadku.

Zaujímavosťou je, že účastníkov nebude snímať štáb, ale 2000 kamier umiestnených v obrovskom a divokom areáli. Tam budú žiť s medveďmi aj vlkmi a snažiť sa jednoducho prežiť. Zbrane povolené nebudú, no nože áno. A ak dôjde medzi účastníkmi k násiliu, všetko bude tolerované a to až do momentu, dokiaľ nezasiahne ruská polícia. Celkom bez zábran to teda nebude.

Producenti zároveň chcú získať medzinárodné obsadenie, záujem už prejavili údajne nejakí ľudia za Spojených štátov. Pravidlá zatiaľ celkom jasné nie sú, pôjde tak pravdepodobne o čisté prežitie, pri ktorom si účastníci musia postaviť sami prístrešok, živiť sa tým, čo nájdu a ak je to potrebné, uzatvárať spolupráce medzi sebou. Premiéra je naplánovaná na júl budúceho roku.

Odporúčame