Track Na chvíli od Nik Tenda s Konexom dostáva lyrics video. Niektorí sú zmätení

Nik Tendo je bez väčších diskusií jedným z najsledovanejších a najzaujímavejších československých raperov. Predovšetkým v posledných rokoch sa mu darí posúvať sa vyššie a vyššie, pričom v labeli Milion+ je po Yzomandiasovi momentálne jednoznačným číslom dva. I keď, niektorí by už teraz namietali, že môže byť pokojne jednotkou. Potenciál na to má. Teraz sa o tomto raperovi opäť hovorí, Milion+ pripomenul Nikov track Na chvíli.

Včera vyšiel na účte MILION+ track Na Chvíli, kde počujeme Nik Tenda a hudobne sa oňho postaral Konex, ktorý je stále viac producent, beatmaker a DJ ako raper, ale ak sledujete tento český label, určite ste počuli aj tracky, kde ho počúvame rapovať. Napríklad, aj na Dameho albume 100RY v skladbe Milión mínus. O tom ale nebude tento článok.

Skladba Na Chvíli dostáva lyrics video, kde sa objavuje aj zaujímavý vizuál, v ktorom môžeme vidieť známu animovanú postavičku Barta Simpsona zo seriálu The Simpsons, ktorého istotne všetci poznáte. Avšak zaujímavosť je v tom, že má potetovanú tvár na štýl samotného Nik Tenda, čo vizuálne túto skladbu posúva do iných úrovní a ľudí to láka.

V komentároch pod videom či na sociálnych sieťach sa ale medzi niektorými priaznivcami objavuje aj jemné zmätenie. Tí, ktorí prakticky denne sledujú českú alebo slovenskú rap game, vedia, že táto skladba má už niekoľko mesiacov a teraz bola pripomenutá týmto spôsobom (konkrétne lyrics videom). Objavili sa ale aj fanúšikovia, ktorí boli v domnienke, že Nik Tendo vydal nový track.

Nuž, nečudujeme sa. Nie každý má čas a priestor sledovať pravidelne vydávanie novej hudby a žijeme v období, kedy je trackov skutočne neúrekom, pričom sa veľmi jednoducho môže stať, že vám niečo unikne. Na tom nie je nič zlé, aj na to sme tu my, aby sme veci uviedli na pravú mieru.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď majstri referencií Pil C a Fobia Kid pozdravili princezné

V neposlednom rade, track Na Chvíli predstavuje kvalitu, zamyslíte sa nad ním, možno si pospomínate a negarantujeme, že aspoň na chvíľu neostanete zľahka smutní. Emócia je však súčasť hudby, či už pozitívna alebo negatívna.

Foto: Na Chvíli vizuál, YouTube

Odporúčame