Track, ktorý ti pomôže zvládnuť túto dobu: Nebojím od Majka Spirita

Majk Spirit mal vždy dar pomenovať veci pravými slovami. Táto vlastnosť mu ostala, dokazuje to v novej skladbe Nebojím, ktorú, ako sám hovorí, venuje ľuďom v tejto náročnej dobe. Nebudeme si totiž klamať, rok 2020 je výzvou pre nás všetkých a bez správneho nastavenia mysle jednoducho nie je šanca na to, aby sme to zvládli. Preto si nastavte myseľ správnym spôsobom aj vy, veci pôjdu viac od ruky.

Majk Spirit vie, že hudba môže liečiť, že hudba môže pomáhať, že môže namotivovať. A to sa v správnej chvíli veľmi hodí. V roku 2020 sa všetci musíme vyrovnávať s celosvetovou pandémiou koronavírusu, ktorá robí problémy so zdravím, so zamestnaním, aj so vzťahmi. Jednoducho, nie je to ľahké a to si uvedomujeme všetci. Niekto to zvláda dobre, iní majú problémy. A to je pochopiteľné. Majk Spirit myslí na ľudí, a preto im posiela nový track Nebojím, ktorý by mal prispieť k tomu, že ich hlava bude fungovať takpovediac správnym spôsobom. Aj tie najťažšie chvíle sa dajú vydržať. I keď univerzálny návod ako na to prakticky neexistuje.

Skladbu produkoval Grimaso, DJ, s ktorým Majk spolupracuje už dlhé roky a obaja sú veľmi dobrí kamaráti. Ich spolupráca prekvitá aj v roku 2020, kedy vydali spoločné CD Artist. Ich aktuálny album sa teší medzi priaznivcami veľkej obľube. K novému tracku Nebojím, ktorý vám odporúčame vypočuť si aj 4 alebo 5-krát, aby vám takpovediac nič neušlo, sa Majk Spirit vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 478 tisíc ľudí.

„Posielam ti novú hudbu. Vždy som sa snažil mojimi skladbami posielať medzi ľudí silu a dobrý vibe, a cítim, že teraz je to ešte oveľa dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Vypočuj si môj nový song NEBOJÍM, ak potrebuješ trochu odvahy do tejto ustráchanej a nervóznej doby. Produced by DJ Grimaso,“ napísal Speezy na svojom profile, pričom treba dodať, že svojim priaznivcom sa pravidelne venuje či už prostredníctvom príspevkov alebo príbehov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je Ektor českou obdobou Rytmusa?

Myslíme si, že tento track spĺňa, čo Majk avizoval, ak potrebujete povestný „ťuk“ alebo postrčenie k tomu, aby ste sa k niečomu namotivovali, tak tento track môže byť tým, čo vám k tomu pomôže. Samozrejme, nedá sa očakávať, že po jednej piesni bude váš život iný, ale niekedy stačí povestný kúsok k tomu, aby sa veľa vecí zmenilo.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

Odporúčame