Toto VIDEO valcuje internet: Slovenskí študenti nakrútili komiksový film na motívy Avengers

Zdroj: YouTube/Ústav Automobilovej Mechatroniky FEI STU

#Výber vysokej školy patrí k najťažším rozhodnutiam maturantov. Každá z univerzít sa snaží zaujať svojich potencionálnych adeptov po svojom, no zvyčajne nezájdu s nápadmi ďalej, ako s dňom otvorených dverí. Študenti programu Automobilová mechatronika na Fakulte elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa rozhodli spropagovať svoj odbor po svojom. A podarilo sa im to skutočne bravúrne.

Spoločne totiž nakrútili fanfilm na motívy Avengers: Infinity War. Keďže ide o jeden z najpopulárnejších filmov minulého roku, ich projekt sa stal okamžite virálom a zaujal aj tých, ktorí nepatria ku konkrétnej cieľovke maturantov. Prepracované efekty a dobrý príbeh oslovil masy a dostal do povedomia tento menej známy odbor.

„Cieľom videa je predstaviť mladej generácii mechatroniku ako moderný odbor pre 21.storočie, ktorý spája 4 rovnocenné oblasti – mechaniku, informatiku, elektroniku a automatizáciu. Piaty kameň vo videu pôsobí ako zdroj napätia a moment prekvapenia,“ hovoria tvorcovia v popise videa na YouTube. Celý film si môžeš pozrieť nižšie. Čo hovoríš na tento originálny nápad?

Si zvedavý, ako vyzerá dnešný Slovák a dnešná Slovenka? Porovnaj sa s nimi na tejto stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií