Toto má byť dnešná hudba? Slaytiiina búri svojím trackom (VIDEO)

slaytiiina

Žijeme v dobe, kedy nás zrejme neprekvapí už nič. Ale interpret, ktorý si hovorí Slaytiiina, skutočne dokázal celú našu redacku šokovať. Je toto skutočne moderná a dnešná hudba, ktorou sa niekto chce prezentovať?

Slaytiiina búri

Inak ako pobúrením sa tento song nazvať nedá. Slaytiiinu dopĺňa Daniella Stylist, pričom spoločne dali dokopy track s názvom „FCKBOI“. Aby toho nebolo málo, skladba má na YouTube počas tohto mesiaca viac ako 150 tisíc views. A toto číslo neustále rastie.

Nech sa páči, názor si urobte sami. Nechceme prehnane kritizovať, aby ste si nemysleli, že sme zbytočne na niekoho zasadení. Preto bude najlepšie, keď si skladbu pustíte sami a vypočujete. Skúste aj dvakrát, ak to dokážete. Nám sa nepodaril ani prvý pokus.

Samozrejme, žijeme v 21.storočí, v roku 2022 a každý má právo robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastným. Tak je to správne a tak by to zároveň malo byť. Na druhej strane ale potom musí niesť následky, predovšetkým, keď verejne prezentuje svoju tvorbu. Náš názor zostáva jednoznačný, takéto tracky nie sú cesta.

Čísla ale hovoria jasnou rečou, takže songs ako „FCKBOI“ si svoju cieľovú kategóriu rozhodne nájdu. I keď,… ale nič.

Viac obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame