Toto je track, ktorý ťa zdvihne zo stoličky: Je vyzretý ako víno (VIDEO)

Astro Boy

Tento song sa ti zaryje pod kožu (Zdroj: Astro Boy)

#Singel, na ktorom jeho autor pracoval celé štyri mesiace. Je teda vyzretý, ako víno a je to na ňom podľa nášho skromného názoru aj veľmi počuť. Jeho autorom je Astro Boy, ktorý si na featuring prizval AJ Brixa.

Ide o štýl, v ktorom sa Astro Boy rozhodne našiel. Ide o prvý z jeho mnoho singlov, ktoré nesú takýto DnB podklad, ktorý sa naozaj veľmi dobre počúva. Takto sa o tracku sám vyjadril:

„Dnešní hudba se posouvá a bourá hranice toho co se může a tak i já jsem vyšel z konfortní zony a zkusil něco nového. Myslím že to byl dobrý tah. Záměr je jednoduchý. Baví mě tvořit, baví mě proces a baví mě když se moje hudba dostává k novým lidem. Věřím že mám do budoucna světu co nabídnout. Jsem na začátku.“

Astro Boy je stále iba na začiatku. Aká je jeho cesta?

Hudbe sa venoval celý život. Od detstva tancoval street dance, po čom sa z neho v 15tich stal DJ. Dva roky dozadu začal písať svoje prvé textya z jeho tvroby je badať, že všetko čo robí, robí na 120%. Aktuálne tu máme jeho nedávny singel „Sunset“, ktorý fakt stojí za to. Poď si ho vypočuť spolu s nami a odporúčame určite aj sprievodný videoklip, na ktorý sa pozerá veľmi príjemne.

Pre koho je tento singel vytvorený?

Může být milion lidí co budou psát že to není dobrý a 10 lidí napíše že je to baví. tak pro těch 10 je ten song dělaný…

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame