Toto je TOP 10 najsledovanejších videoklipov od Moma: Ktorý má najviac pozretí?

Momo

Najsledovanejšie Momove klipy (Zdroj: YouTube.com/TVMOMO)

#Keďže Momo vsadil all in na hudbu, jeho muzika vždy šľape extrémnym spôsobom, aj keď jej vydáva s prehľadom o dosť viac, než ostatní raperi. Našťastie však v jeho prípade určite neprevažuje kvantita nad kvalitou a to je super. Dnes sme sa rozhodli pre teba zhrnúť TOP 10 najsledovanejších klipov, ktoré od Moma nájdeme na YouTube. Ktoré videoklipy si ľudia išli najviac? Čítaj viac!

10. „Je to aj o tom“

Písal sa rok 2015 a do našich uší dorazil album s mierne kontroverzným názvom Heroin. Jedným z najzásadnejších singlov z tohto projektu bola aj skladba „Je to aj o tom“, ktorej klip má ku dnešnému dňu viac než 2,3 milióna pozretí. 

09. „ATAK“

Celý život proti pravidlám! Track „ATAK“ má ku dnešnému dňu na YouTube vyše 2,34 milióna pozretí a išlo o jeden z najvýznamnejších trackov Momovho vychýreného albumu Rival

08. „2015“ feat. Samey

Obdobie na slovenskej rapovej scéne, kedy sa nejeden raper postavil proti chalanom z Haha Crew, ale Momo vtedy urobil veci inak. Ako jeden z mála sa ich zastal a do Dalybovho beatu si na featuring skladby „2015“ pozval aj Sameya. Aj s odstupom času ide stále o veľmi zaujímavý track, ktorý ku dnešnému dňu dosiahol takmer 2,4 milióna zhliadnutí. 

07. „Veri mi mám plány“ feat. Mega M, P.A.T.

Silné spojenie Moma s Mega M a Pouličným autorom tónov z decembra 2016 prinieslo naozajstný banger. Aj to je dôvodom, prečo si ich spoločný klip získal do dnes viac ako 2,5 milióna zhliadnutí. 

06. „Flexin“

Nočoromanočoromanočoroman, no čo, Roman? Rok 2018 priniesol výborný projekt WLK, v ktorého trackliste sme našli aj vydarený banger s názvom „Flexin“. Jeho klip má ku dnešnému dňu viac než 2,7 milióna pozretí na YouTube. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Vybrali sme 10 najlepších trackov od Karla z Milion+

05. „Chameleon“ feat. Matej Straka

Ďalší hit z albumu WLK, tentokrát v doprovode Mateja Straku. Títo dvaja páni sa zišli na tracku „Chameleon“, ktorého videoklip z tak očarujúceho miesta má aktuálne už 3,8 milióna pozretí.

04. „Sny“ feat. Majk Spirit

Presunieme sa teraz nie až do tak dávnej minulosti, pretože sme v roku 2021, kedy sa Momo prekvapivo spojil s Majkom Spiritom. A spojila ich práve veľmi silná skladba „Sny“, ktorá si vyslúžila veľkú pozornosť. Právom. Zároveň tento fakt vydarený videoklip dosiahol ku dnešnému dňu viac než 4,6 milióna views.

03. „Bol som to ja“

Tretia vec v tomto rebríčku z albumu WLK hovorí o výnimočnej kvalite tohto projektu. Singel „Bol som to ja“ zároveň zo všetkých troch dosiahol najviac pozretí a to rovno viac než 5,1 milióna, čím si zároveň vyslúžil tretie miesto v TOP 10!

02. „Bratislava

Jedna z najkultovejších skladieb Momovej tvorby. Síce sa track „Ja som Bratislava“ dočkal aj svojich dvoch ďalších pokračovaní, ale jednotka zašľapala naozaj výrazne. Tento klip má dnes viac než 6 miliónov pozretí.

01. „Je*em tvoj love“ feat. Ektor

Najsledovanejší Momov klip je zároveň v rámci tohto rebríčku aj tým úplne najstarším. Ide totiž o kultovú skladbu „Je*em tvoje love“, na ktorej si zahosťoval sám Ektor. Momo sa v posledných rokoch udobril s nejedným raperom, s ktorým sa v minulosti posekal, pričom s Ektorom sme ho však zatiaľ po všetkom tom čase ešte nepočuli. Veľmi teda dúfame, že sa ich spoločnej skladby ešte niekedy dočkáme!

Videoklip „Je*em tvoje love“ s Ektorom dosiahol ku dnešnému dňu viac ako 6,4 milióna pozretí.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame