Toto je Kaliho obľúbené motto – citát od Johna Hammonda

Kali sa nevenuje len sebe a svojím pracovným záležitostiam, prípadne svojej rodine, ktorá sa nedávno rozrástla. Slovenský raper myslí aj na desaťtisíce svojich fanúšikov, ktorí mapujú každý jeden jeho krok. Ktovie, možno práve poctivá práca s publikom z neho robí aktuálne možno najpopulárnejšia rapera na území Slovenska.

Kali je známy tým, že jeho texty majú myšlienku a nesú v sebe odkaz. Samozrejme, občas sa nájde niekoľko viet, ktoré sú takpovediac len na odhľačenie, ale môžeme dať ruku do ohňa za to, že po vypočutí ľubovoľného Kaliho albumu si odnesiete z toho viac, ako iba dočasný hudobný zážitok.

Najnovšie Kali oslovil svojich fanúšikov na sociálnych sieťach so svojím, pravdepodobne, obľúbeným citátom. Jedná sa o myšlienku Johna Hammonda, kultovej fiktívnej postavy, ktorú môžete poznať z Jurského parku.

„“Ja nevyčítam luďom ich chyby,ale chcem,aby za ne zaplatili” (John Hammond)
Aké je tvoje oblúbené motto?“ 
nechal sa Kali počuť na svojom Instagrame. Nuž, jedná sa o skutočne zaujímavú myšlienku, ktorá stojí za zamyslenie. Zaujímavosťou, možno ani nie tak nečakanou, je fakt, že množstvo podporovateľov Kaliho následne do komentárov písalo citácie z jeho skladieb.

Odporúčame