Toto je 10 najpopulárnejších videí na slovenskom YouTube v roku 2018: Zažiaril Separ, Baštrng i známa dvojica komikov

Michal Kubovčík a Separ (foto: facebook.com/bastrng)

#Rebríček najsledovanejších videí roka na Youtube je tu! Prvé dve miesta Slovenského YouTube Rewind 2018 si uchmatol šikovný Michal Kubovčík so známym raperom Separom. Zlatú priečku získala skladba KPR, ktorá sa držala v trendoch neskutočne dlho a striebro si vybojoval známy Kubovčíkov projekt Baštrng s videom k literárnemu dielu Neprebudený.

SEPAR & SEPRP – KPR – Baštrng Michal Kubovčík

BAŠTRNG & SEPAR – Neprebudený

Pomyselnú bronzovú medailu by sme mohli zavesiť na krk rovno dvom mužom – Matejovi Zrebnému a Lukášovi Frlajsovi, ktorí sa vybláznili na skeči o typoch ľudí na WC. O tom, že ich humor ľudí baví zo dňa na deň čoraz viac nesvedčí len rýchlo narastajúci počet videní, ale aj štvrtá priečka v Slovenskom YouTube Rewind. Umiestnili sa na nej vďaka vtipnému skeču o typoch rozchodov.

Typy ľudí na WC | Zrebný & Frlajs

Typy rozchodov w/ Moma | Zrebný & Frlajs

Piatu priečku obsadil mladý pesničkár Lacko, ktorému ste mohli fandiť v tohtoročnej speváckej súťaži Superstar. Fanúšikov si získal nielen svojím milým úsmevom a príjemným hlasom, ale najmä chytľavým textom piesne Pošta.

SUPERSTAR Lacko prišiel pred porotu s vlastnou pesničkou!

Ružovovlasé dievča, ktoré bolo od začiatku jasným favoritom tohtoročnej Superstar. Reč je o víťazke Tereze Maškovej, ktorá si piesňou od Věry Špinarovej vybojovala šieste miesto v rebríčku nasledovanejších videí na YouTube.

SUPERSTAR Tereza Mašková – Jednoho dne se vrátíš (Věra Špinarová)

Dlhšie to tajili, no pravda vyplávala na povrch aj vďaka tomuto videu, ktoré sa umiestnilo na siedmej priečke. Expl0ited a Moma patrili k najsledovanejším párom slovenského YouTube. Ich vzťah sa však rozpadol pre viaceré dôvody, o ktorých sa rozhodla hovoriť sama Moma.

Rozchod – MOMA

Na osmičke sa ocitla populárna trojica Naked Bananas s ich vtipných skečom Ako pokaziť rande do pár sekúnd.

Ako pokaziť rande do pár sekúnd – Naked Bananas

Nielen slovenskú hudobnú reláciu Chart show, ale aj deviate miesto dobyla pieseň Nejsi jediná od rapera Kaliho. Ten si to tentokrát vyskúšal odspievať v záhoráčtine.

CHART SHOW Kali – Nejsi jediná (v záhoráčtine)

Dosiahol milión odberateľov, vydal hodinový dokument a ohlásil koniec s tvorbou videí. Jirka Král, český tvorca a verejne známa osoba, si vyslúžila desiate miesto v rebríčku vďaka filmu Byl jsem youtuber.

Byl jsem Youtuber

 

Odporúčame