Toto bude šialené: Rytmus, Frayer Flexking, Moloch aj Čis T sa idú pobiť!

Tak toto čakal málokto. Už 27.decembra 2021 je na programe galavečer bojových športov s názvom FIGHT NIGHT CHALLENGE, na čom by samo o sebe nebolo nič zvláštne, ale faktom je, že súčasťou tohto sviatku fighterských disciplín bude hneď niekoľko slovenských rapperov. O Rytmusovi už ľudia vedeli dlhšie, ale ďalšie mená prinajmenšom prekvapia.

Niekoľko mesiacov je známe, že 27.decembra sa v akcii ukážu napríklad Rytmus či Attila Végh. Práve na slovenskej rapovej ikone a skúsenom bojovníkovi MMA je postavený marketing celého podujatia, o ktorom zatiaľ veľa podrobností nie je známych. Čo však známe je, sú ďalšie mená, ktoré sa budú na konci budúceho mesiaca biť. O tom, ako budú vyzerať jednotlivé zápasy sú vedené viaceré diskusie, ale pochybnosti nie sú o tom, kto sa predstaví v akcii. Minimálne vyššie spomeutá dvojica je zárukou toho, že tento turnaj si svojich priaznivcov a views dozaista nájde.

Fanúšikovia bojových športov či rapu sa môžu tešiť na to, že uvidia sa biť legendárneho Čis T-ho, pričom v ostrej športovej akcii by sa mal predstaviť aj mnohými nenávidený a kritizovaný Moloch. Aby toho nebolo málo, vo fighterskej premiére uvidíme aj Frayera Flexkinga. Môžete tvrdiť, že to so športom nemá veľa spoločného a pôjde skôr o šou, ktorá má prilákať divákov cez pay per view, ale podobné money fights sa robia všade po svete, pričom by o tom vedel svoje hovoriť najmä Jake Paul. Takže, koniec koncov je to o tom, že kto chce, ten si to pozrie a kto nie, ten nie. Predovšetkým v Spojených štátoch amerických je už skoro zvykom, že viaceré hviezdy šoubiznisu, filmového plátna či hudobného sveta, skúšajú šťastie v športových disciplínach. Niekedy to vyjde a je z toho prvotriedna šou, inokedy je to prepadák. Hovorí sa o tom však v každom z prípadov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Si aj ty bojovník s odvahou? Suvereno je späť a varí album!

Každopádne, vidieť mená slovenského rapu v inej ako hudobnej polohe, bude skutočne hodné sledovania. V akcii bude aj aktuálne bojovník OKTAGON MMA Denis Farkaš, jeden zo slovenských talentov, pričom ľudí zaujme rozhodne aj Gábor Boráros, doteraz taktiež známy z OKTAGON MMA či Laky Royal, ktorý sa živí ako barber ale je viac-menej verejne známou postavou. Núka sa skutočne zaujímavá šou, o ktorej môžeme polemizovať, akým smerom sa vyvinie, ale ako už naznačujeme vyššie, je to niečo, na čo bude veľa zainteresovaných či nezainteresovaných ľudí zvedavých. A je reálne, že to otvorí cestu aj ďalším podobným podujatiam, pretože už dlhšie sa špekuluje o tom, že v budúcom kalendárnom roku by sme mali vidieť v športovom predstavení aj Separa či Majka Spirita.

Rytmus sa už v boxerskom zápase predstavil, bolo to taktiež na podobnom turnaji, pričom sa písal rok 2018 a jeho súperom bol český rapper Marpo. Vtedy Rytmus prehral, ale sústavne sa udržiava v športovej príprave a ako sám viackrát povedal, tréningový proces a box ako taký ho veľmi bavia. Nebudú chýbať pútavé športové výkony, ale predovšetkým mini príbehy, ktoré sa budú s jednotlivými súbojmi viazať. Ako totiž poznáme napríklad Molocha, o štipľavé tvrdenia nebude núdza. A čo Čis T? Niekdajší posledný doberman slovenského rapu, ktorý si získal svoje renomé pod pseudonymom Čistychov.

Photo credits: Rytmus, profil IG, ilustračné

Odporúčame