Totálny prepadák či nepodarený diss? Mirovi Šmajdovi sa už smeje celá Youtube scéna!

FB/Miro Smajda

#Pamätáte si ho zo Superstar, do ktorej sa zapísal neuveriteľne strapatým blonďavým účesom. Áno, máme na mysli speváka Mira Šmajdu, ktorého z popola momentálne vytiahla známa relácia Tvoja tvár znie povedome. Nebyť nej a pár menej podarených singlov, Miro by navždy zapadol do zabudnutia. Svoju chvíľku slávy v televízii sa snaží využiť naplno, preto vydáva novinku s poetickým názvom Youtuberi.

Skladba pripomínajúca diss ako u raperov, vyjadruje svoj negatívny postoj voči správaniu dnešnej mládeže, ktorú podľa jeho slov vychovávajú namiesto rodičov youtuberi. Tých dokonca porovnáva s hrdinami, ktorých mal doma na plagátoch.

Ak si chcel Miro oživiť svoju zašlú slávu práve touto hlbokou piesňou, zrejme musí byť veľmi sklamaný. Skladba má nielenže čoraz viacej palcov dole, no množia sa aj negatívne komentáre pod videom. Ako inak, reakcie na kritiku zo strany youtuberov na seba taktiež nenechali dlho čakať. Medzi prvými sa vyjadrili naše slovenské youtube „celebrity“, ktoré si však z hejterskej piesne nerobia ťažkú hlavu, práve naopak, z Mira si robia posmech.

Zdroj: Youtube

Expl0ited napísal: „ty kokšo mám nové zvonenie“ s viacnásobným smajlíkom. Moma zase pridala šokujúce priznanie s neprehliadnuteľnou iróniou: „Ja som mala ako malá na plagáte Mira Šmajdu, neviete niekto, čo s ním teraz je?“ Do komentárov prispel svojou troškou aj ZLÝ ZAJO: „… a pesničky vydávaš len na CD nosičoch a kazetách, že?“ Duklock po svojom jednoduchom „Ach jaj …“, natočil na youtuberskú novinku dokonca reakciu.

Či sa Miro Šmajda zmieri s tým, že s novým videom prestrelil úplne mimo, alebo ho znesie z povrchu zemského ako jeho povestnú vypaľovačku Bullshit (prvoplánový a najmä kontroverzný videoklip, ktorý by ste už márne hľadali na Youtube) ukáže len čas.

Odporúčame