TOP celebritní pracháči z USA: Nechýba hviezdička z Instagramu, z týchto čísiel sa ti zatočí hlava

Kylie Jenner

Kylie Jenner zmenila meno svojmu synovi už po mesiaci (Zdroj: Facebook/Kylie Jenner)

#Prvé týždne roku sú tu často na to, aby sme bilancovali uplynulý rok. A to nielen osobnostný či profesionálny život, ale natrafiť môžeme aj na bilanciu narodených promi detí, úmrtí či rebríčka toho, komu sa z amerických celebrít darilo tento rok najlepšie po finančnej stránke.

Byť v TOP 10 amerických celebritných milionárov poteší zrejme každého. Obrovskú radosť má ale dozaista aj mladučká Kylie Jenner. Dvadsaťjedenročná plastická kráska sa v zozname objavila prvýkrát a to rovno na piatom mieste. Práve o 5. pozíciu sa delí aj s raperom Jay-z, keďže obaja sa chvália 900 miliónmi dolárov. 

A ako k tejto sume prišla? Azda najviac jej k tomu dopomohol Instagram, ale aj jej vlastná kozmetická značka Kylie Cometics, o ktorú je veľký záujem. Časopis Forbes dokonca predpokladá, že sa z Kylie Jenner stane onedlho najmladšia miliardárka na svete. 

Rebríčku kráľuje George Lucas, ktorý je americký filmový režisér, producent a scenárista. Známy je najmä svojou ságou Hviezdne vojny a trilógiou Indiana Jones.

Foto: commons.wikimedia.org

Zdá sa, že byť režisérom sa v Amerike oplatí. Druhé miesto zaujal legendárny Steven Spielberg. Je všeobecne známe, že aj keď je Spielberg komerčný režisér, jeho tvorba si zachováva vysoký filmový štandard.

Foto: commons.wikimedia.org

Pomyselnú bronzovú priečku má 64-ročná moderátorka a herečka Oprah Winfrey, ktorá sa preslávila najmä vďaka Oprah Winfrey Show. Podľa Forbes je najbohatšia Afroameričanku 20. storočia.

Foto: Facebook/Oprah Winfrey

Rebríček najbohatších amerických celebrít v roku 2018 podľa Forbes

1. George Lucas – $5.4 billion USD
2. Steven Spielberg – $3.7 billion USD
3. Oprah Winfrey – $2.8 billion USD
4. Michael Jordan – $1.7 billion USD
5. Kylie Jenner – $900 million USD
5. JAY-Z – $900 million USD
7. David Copperfield – $875 million USD
8. Diddy – $825 million USD
9. Tiger Woods – $800 million USD
9. James Patterson – $800 million USD

Odporúčame