Tomy Kotty zbil svoju frajerku: Je jeho kariéra fuč? (VYJADRENIE)

Tomy Kotty

Tomy Kotty zbil svoju priateľku Rachel (Zdroj: Instagram.com/rachellkka)

#Posledné týždne sme párik Tomy Kotty a Ráchel Karnížová mohli vídať v rôznych reláciách a podcastoch, kde so zápalom opisovali svoj divoký sexuálny život. Príbeh za začiatkom ich vzťahu je dokonca spoločná BDSM párty.

Kottyho si mohol/mohla poznať vďaka hudobnej tvorbe, v ktorej kombinoval rap i spev. Pomimo toho však pôsobil aj ako moderátor show Automat alebo sa ukázal aj v reality show Farma.

Jeho (už ex) priateľka Ráchel je dlhodobo aktívna na sociálnych sieťach, pričom sme ju mohli vidieť aj v telke v show Nákupné maniačky alebo aj ako účastníčku Miss Universe.

Rozhodla sa prehovoriť

To, čo dvojica mediálne prezentovala ako dokonalý vzťah, sa však v skutočnosti ukázalo ako čistý opak. Ráchel totiž na svojom Instagrame zverejnila hrozný zážitok z uplynulých dní. Stala sa totiž obeťou brutálneho násilia práve zo strany Tomyho, ktorý má podľa všetkého ťažký problém s alkoholom, po ktorom sa v stave opitosti dopustil práve takýchto ohavností. Podľa Ráchel však síce teraz situácia vyeskalovala do naozaj veľkých rozmerov, avšak nestala sa vôbec po prvýkrát.

Tomy Kotty
Stopy po násilí (Zdroj: Instagram.com/rachellkka)

Vyjadrenie od Ráchel (IG stories)

Rácheline vyjadrenie (Zdroj: Instagram.com/rachellkka)
Rácheline vyjadrenie (Zdroj: Instagram.com/rachellkka)
Rácheline vyjadrenie (Zdroj: Instagram.com/rachellkka)

Z aktuálne dostupných informácií sa von dostala aj Tomyho hlasová správa, kde sa v stave opitosti vyjadroval na Ráchelinu adresu tak, že všetky jej slová prakticky podčiarkol. Ako sa k tomu postavil Tomy?

Takto sa Tomy Kotty vyjadril pre médiá

„Nebudem sa k tomu siahodlho vyjadrovať. Áno, žiaľ je to pravda a veľmi, ani neviete, ako ma to po ľudskej a mužskej stránke mrzí. Toto, čo som spravil, je niečo, čo sa nedá ospravedlniť a nemá sa toto stávať, nikdy, žiadnych okolností. Aj preto som sa rozhodol dnešným dňom nastúpiť na liečbu a tak, ako som Ráchel veľmi miloval a stále milujem, mi to doteraz moja hlava neberie, čo sa stalo, chcem nielen jej, ale aj sebe dokázať, že sa viem zmeniť a byť lepším človekom a mužom…“ 

Isto si môžeme všetci vravieť, že prečo sa v takejto situácii daná obeť neozve ihneď pri prvých náznakoch podobného problému. Ťažko si však predstaviť, ako sa voči človeku, ku ktorému máme city postavíme my sami. Najzákladnejšou radou však je, nebáť sa o tom hovoriť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Moja Reč opäť lieta: Tentokrát s Barborou Piešovou, víťazkou SuperStar

Ak si možno práve ty obeťou, pomoc vieš hľadať napríklad na telefónnom čísle 0800 212 212, kde ti bude poskytnutá nielen psychologická, ale podľa potreby i právna pomoc.

Takisto pokiaľ si bol/bola svedkom takéhoto násilia, nenechávaj si to iba pre seba. Podaj pomocnú ruku a pomôž sa postarať o to, aby takéto svinstvo vymizlo.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame