To, čo zažil tento psík, trhá srdce: Z útulku sa fenka dostala do milej rodiny, nastal veľký zlom

Foto: unsplash.com

#Dozaista aj na Štedrý deň dostalo mnoho ľudí pod stromček živý dar – zvieratko. Či už išlo o psíka, mačku, morské prasiatko alebo niečo iné, jedno je isté. Mnohým žiaľ hrozí to, že svojich nových majiteľov omrzia a skončia na ulici. Svoje vie o tom aj fenka Wall-E.

Sučka skončila v útulku. Mala ale veľké šťastie, pretože si ju vybrala istá rodina. Nevedno, ako sa o ňu starali, ale jedno je isté. Dajte psíkovi domov a on vám dá celý svoj život, vernosť, lásku a odpustí vám i niekoľko prehreškov. Pre Wall-E to bola isto zmena, keď sa z útulku zrazu ocitla „doma“. Jej radosť ale netrvala navždy.

Ako informuje útulok, o nejaký čas ju jej majitelia vrátili. S červenou vôdzkou a igelitkami plnými jej vecí. Dôvod nebol uvedený, ale jej bývalý majiteľ údajne plakal keď ju tam nechávam. To, čo cítila Wall-E nevyjadrila slzami, ale jej zlomený výraz v očiach hovoril o všetkom. Prišla o všetko. Nikto nechápal, čo sa udialo.

Aj keď je Wall-E krásna, má rada deti, vie chodiť na vôdzke a má podľa útulku výborné správanie, o šesťročnú Wall-E už nebol záujem. Do útulku chodili ľudia, ale okolo Wall-E vždy iba prešli. Fenka si dlho nemohla nájsť žiadneho parťáka, až kým sa jej príbeh nerozhodli zdieľať. Zdá sa, že to zabralo, pretože sa na ňu usmialo opäť šťastie a Wall-E bola opäť adoptovaná. Teraz už dúfame, že svoj milujúci domov našla navždy.

Here is Wall-E when he was getting surrendered by his owner 😞 They brought all his stuff.. like it was gonna be there…

Uverejnil používateľ MCACC West Adoptable Dogs Sobota 24. novembra 2018

Odporúčame