Tipnite si víťaza MS v ľadovom hokeji, ktoré sa tento rok konajú na Slovensku

Foto: Pixabay.com

Už v máji u nás vypukne hokejový sviatok! Naposledy sa u nás konali MS v ľadovom hokeji ešte v roku 2011, čo bolo v podstate aj prvýkrát. Už vtedy sa očakávalo, ako dopadne organizácia celého podujatia. Aj napriek drobným nedostatkom, ktoré začali problémami s predajom lístkov, sa však všetko vyriešilo a majstrovstvá prebehli bez väčších komplikácií.

Tento rok však nastal problém s predajom lístkov opäť a viaceré známe osobnosti ostro kritizovali aj to, že naša reprezentácia bude hrať základnú časť práve v Košiciach. Našlo sa však aj veľa takých, ktorí tento krok uvítali.

Majstrovstvá sú tu už o pár týždňov, preto ak sa vám nepodarilo zohnať lístky na zápasy našich hokejistov, určite budete sledovať celé dianie v televízii. Nechceli by ste si ale tipnúť, kto asi vyhrá?

Skúste tipovanie zápasov MS v ľadovom hokeji 2019

Málokto predpokladá, že MS vyhrajú naši hokejisti, no môže sa stať, že motyka vystrelí a náš tím prekvapí. O to príjemnejšie by to bolo, pretože by boli v domácom prostredí, cítili by veľkú podporu fanúšikov, ale na druhej strane by cítili aj veľkú zodpovednosť. Každopádne, nech už vyhrá ktokoľvek, bez boja to určite nebude.

Ak máte radi zábavu a už ste vyskúšali online tipovanie zápasov, skúste si staviť na víťaza MS v ľadovom hokeji. Tipovanie MS 2019 v ľadovom hokeji bude v stávkových kanceláriách v nasledujúcich týždňoch najžiadanejšie.

Vyskúšajte tipovanie v Doxxbete

Takúto možnosť vám ponúka stávková spoločnosť, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 1990. Jedná sa o stávkovú spoločnosť Doxxbet, ktorá má množstvo spokojných klientov, ktorí sa k nej radi vracajú. Tipovanie v tejto stávkovej spoločnosti vám jednoznačne odporúčame.

Pri registrácii dostanete vstupný bonus, a to až v hodnote 2000 eur! Táto suma vám ale nebude pripísaná naraz, dostávať ju budete po pätinách. Vstupný bonus dokonca môžete kombinovať s bezrizikovou stávkou. Treba si však prečítať všetky potrebné informácie priamo na stránke stávkovej spoločnosti.

Zdroj: PR článok
Odporúčame