Ticho má viacero významov, niekedy aj pomáha. Vie to aj Tomy ENS a rapuje o tom vo svojom tracku

Foto: Tomy ENS Instagram

Skladby, kde interpret úprimne otvorí svoje vnútro, bývajú často tie najlepšie. Rovnako to cíti aj Tomy ENS, ktorý nám do redakcie zaslal podľa vlastných slov jeho najlepší track.

Ticho môže vyjadrovať čokoľvek. Ticho je stav bez zvuku, môže vyjadrovať rešpekt, úctu, smútok, ale aj užívanie si prítomného okamihu. To všetko Tomy ENS vie, pozná jeho viaceré podoby a tieto myšlienky pretavil do svojej úprimnej skladby s rovnomenným názvom – Ticho. Track doplnil o jednoduchý vizuál, čo je ale v konečnom dôsledku správny krok, nakoľko by asi nedokázal natočiť videoklip, ktorý by bol tieto pocity schopný autenticky zachytiť.

Tomy je stále v podstate začínajúci interpret, no podľa prvých pocitov to má v hlave správne „upratané“ a hudbu by chcel posúvať viac medzi ľudí. Ako nám sám prezradil, už čoskoro chystá nové EP s jedným kvalitným producentom a po ňom by mali začať vychádzať aj ďalšie kvalitné single. Sme zvedaví, ako bude Tomy po svojej rapovej ceste kráčať, zatiaľ ho môžeš podporiť minimálne zhliadnutím videa, prípadne podporou jeho sociálnych sietí.

Odporúčame