The Rock sa vracia do ringu WWE: Popri filmoch sa chce venovať tomu, čo ho preslávilo a fanúšikovia šalejú

The Rock. Zdroj: New Line Cinema

#Úspešná filmová kariéra je u tohto miláčika žien na vzostupe už dlhé obdobie. Tento rok sa na plátne objavil napríklad vo veľkofilme Rýchlo a Zbesilo: Hobbs vs Shaw a koncom roku ho uvidíme v pokračovaní Jumanji. Okrem toho však herec stíha mnohé aktivity, ako svadbu, stretnutia s fanúšikmi, či jeho pravidelné, tvrdé tréningy.

Dlhšie sa však nevenoval tomu, čo ho najviac preslávilo. Áno, tí praví fanúšikovia vedia, že hovoríme o WWE. The Rock bol vždy obľúbencom publika a práve tam sa z neho stal ten slávny svalnáč, ktorý po čase dostával viac a viac príležitostí od filmových tvorcov.

Teraz však obletela všetky sociálne siete správa, ktorou Dwayne potešil svojich fanúšikov a aj tých, ktorí sledujú WWE. V piatok sa totiž udeje jeho návrat do ringu a je vidieť, že herec sa na to skutočne teší! Na sociálne siete totiž napísal: „Nie je lepšie miesto ako domov. Tequilla po show bude na mňa“. 

Len tento jeden príspevok dostal viac ako 1,7 milióna lajkov na Instagrame, čo hovorí, že fanúšikovia sú z jeho návratu podobne nadšení, ako samotný The Rock.

Odporúčame