Ten najhorší bozk: Tieto príbehy vás presvedčia o tom, že bozk môže mať od romantiky niekedy poriadne ďaleko

Photo by Cristian Newman on Unsplash

#Nie je bozk ako bozk. Existuje taký, pri ktorom strácate pôdu pod nohami. Na pár okamihov vás spojí s milovaným človekom. A vy sa kvôli nemu doňho „buchnete“ o niečo viac. Avšak existujú aj také druhy bozkov, ktoré by ste najradšej navždy vymazali zo svojich spomienok. Ale ono to nejde. Pretože svojou absurdnosťou vo vás zanechajú nezmazateľnú stopu.

Užívatelia Redditu majú tiež za sebou pár nepríjemných bozkov. Prinášame vám súhrn tých najhorších, ktoré by ste definitívne nechceli zažiť na vlastnej koži.

#1 Trauma na celý život

Photo by Ayo Ogunseinde on Unsplash

Toto bolo fakt hnusné. Preto ďalej čítajte len na vlastné riziko. Raz som sa na diskotéke bozkával s babou, ktorá bola poriadne pod parou. Pri bozkávaní sa mi vyvracala do úst. Ja som samozrejme urobil to isté. Inak sa ani nedalo, taký to bol hnus.

#2 Aby nevyšiel z rytmu

On ma vážne miloval. Mne sa páčil, ale to bolo všetko. Rozhodla som sa, že predsa mu dám šancu. Konečne prišiel ten okamih, kedy ma mohol pobozkať. Zatvoril oči, pristúpil ku mne a začali sme sa bozkávať. Každé dve sekundy prestal, vydal zo seba niečo také ako: Umta umta,“ a pokračoval ďalej. Vraj to robí preto, aby nevyšiel z rytmu. Nemusím asi dodávať, že to bol náš prvý, aj posledný bozk.

#3 Ako vysávač

Photo by The Creative Exchange on Unsplash

Tajomstvo bozku nespočíva v tom, že druhému odhryznete hlavu. Môj partner sa však držal pravidla, čím viac bude sať, tým lepšie. Celú ma oslintal, vysal mi pery i okolie úst. Hrozne to bolelo. Okolo úst mi zanechal odtlačok. A to si vravel, že je majster sveta v bozkávaní. Vraj mu to hovorila jeho bývalá. Asi mu, chudákovi, nedošlo, že to myslela ironicky.

#4 Kamoš

Od detstva mám dobrého kamaráta, ktorý vie o mne všetko. Keď mi nevyšiel nejaký vzťah, vždy som sa išla vyplakať na jeho rameno. Raz to zneužil a povedal, že už roky je do mňa zamilovaný. Odvtedy som si viac než istá, že priateľstvo medzi ženou a mužom neexistuje. Vždy bude jeden, kto bude chcieť viac. No skrátim to. Pobozkali sme sa. Bolo to hrozné, žiadna erotická iskra. Mala som pocit, akoby som bozkávala svojho brata.

#5 Závan cesnaku

Photo by Mike Kenneally on Unsplash

Ten bozk nebol vyslovene najhorší, čo sa týka techniky, avšak čo sa týka zápachu, vyhral na celej čiare. Smrdel od piva, cigariet, pokazených klobás a zhnitého cesnaku. Aspoň mne to tak pripadalo. Ešte sa čudoval, prečo sa odťahujem.

#6 Piercing v jazyku

Konečne som si splnila dávny sen a dala som si piercing do jazyka. Veľmi som bola zvedavá, ako sa s tým bozkáva. Nebolo to také „wau,“ ako sa na prvý pohľad zdalo. Raz som sa v bare bozkávala s mužom, ktorý mal tiež prepichnutý jazyk. Naše piercingy sa zamotali. Bolelo to a mali sme čo robiť, kým sa nám ich podarilo oddeliť.

Zdroj: reddit.com
Odporúčame