Takýto záujem nečakal nikto: Urobí Separ nakoniec koncert na štadióne 2-krát po sebe?

Separ

Separ nastavuje limity SK rapu (Zdroj: Instagram.com/separ_dms + @matuszetak)

#Len včera sme ťa informovali o tom, čo si pre nás Separ poslednú dobu pripravoval. Najväčším projektom v jeho doterajšej kariére sa stal oficiálny oznam na ambiciózny koncert na bratislavskom futbalovom štadióne Tehelné pole. V prípade vypredania je reč o masívnej návštevnosti v podobe 30 000 divákov, čo by v takomto prípade bol najväčší sólo rapový koncert v dejinách CZ/SK rapovej scény. Separ je podľa všetkého pripravený prepisovať dejiny a jeho skalní fanúšikovia vyzerajú byť pripravení ho v tomto absolútne podržať!

Prepisujú sa limity slovenského rapu

Predaj lístkov na túto obrovskú udalosť sa síce zatiaľ nespustil, avšak dostupné sú registrácie, ktoré sa v priebehu júna budú dať premeniť priamo na kúpu vstupenky. Nuž a najnovšie sme sa dozvedeli, že za jediný deň tých rezervácií pristálo viac ako 25 000! A to je naozaj šialené číslo aj za predpokladu, žeby si z týchto ľudí nekúpilo tie lístky celých 100 percent!

„Chcel by som sa iba poďakovať… To, čo ste práve predviedli, znamená len jedno… Bude to epické! A keď to pôjde týmto tempom, tak tie štadióny urobíme dva po sebe! Mal som, mám a vždy budem mať tých najlepšćh a najlojálnejších fans! Za prvý deň toto číslo nikto nečakal… Ak chceš svoj lístok, rezervuj si ho na Ticketportal.sk v udalosti „Separ – Tehelné pole“. Máme našliapnuté na najväčší sólo koncert v dejinách česko-slovenského rapu! Buď pri tom! PS: Zdravím všetkých botov, ktorých zo mňa boblí bruško… Vaše fake maily sme vymazali a rozmýšľame, že spravíme jeden postík venovaný aj vám, nech ľudia vedia ako vám je*e… Ďakujem mojej crew, že sa so mnou do tejto psychózy pustili!“ Napísal Separ k aktuálnemu dianiu, ktoré iba dokazuje, čo dokážu urobiť verní fanúšikovia.

Zlaté časy slovenského rapu

Ak ťa táto novinka neposadila ako rapového fanúšika do stoličky… Tak už potom nevieme čo by mohlo. Každopádne podľa zverejnených ukážok sa môžeme tešiť na skutočne veľkolepú show, počas ktorej vraj Separ zahrá aj skladby z prerezu celej jeho kariéry, ktoré ešte nikdy naživo nehral.

No ale ak ti stále nestačí, tak zároveň sme dostali oficiálne oznámené, že začiatkom budúceho roka Separ vydá aj svoj ďalší sólový album, ktorý sa svojho oficiálneho krstu dočká práve počas show na Tehelnom poli! Čo sa týka lístkov, tak momentálne máš možnosť registrovať si ich, pričom ich oficiálny predaj sa začne 10. júna!

Aké sú naše dojmy?

Slovenský rap má stále kam sa posúvať a krok s cieľom vypredať futbalový štadión Tehelné pole je rozhodne krokom, ktorý môže písať jeho modernú históriu. Je krásne sledovať, ako sa roky dozadu začali diať prvé skutočne väčšie rapové koncerty v bratislavskej Hunt Arene, kde sa nastavovali limity na 5000 divákov. Potom prišli koncerty v Inchebe, na trnavskom štadióne, pražská O2 Arena, Zimný šľtadión Ondreja Nepelu… A my sa naozaj nemôžeme dočkať toho, kam sa toto všetko bude posúvať ďalej.

Ale z pohľadu rapových fanúšikov žijeme momentálne naozaj zlaté časy, tak si to spoločne vážme a podporme túto krásnu udalosť všetci spoločne! 

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame