Takto to vyzerá, keď youtuber z recesie zarapuje lepšie ako raperi!

Výborný rap z čistej srandy! Akí pocit musia mať raperi, keď YouTuber dokáže zadeliť chytľavejší track z čistej a úprimnej recesie, než podaktorí z raperov urobí s plnou vážnosťou? A v podstate, možno aj toto je kľúčom k obľube u ľudí, pretože tí veľmi ľahko prekuknú, keď to na nich hráš. Obľúbený slovenský YouTuber Duklock je toho dôkazom už celých 9 rokov, koľko trvá jeho jeho youtuberská činnosť. On sa skôr radšej označuje ako tvorca, keďže okrem tradičných YouTube videí sa venuje aj streamovaniu, s čím je práve do istej miery spojený aj tento článok. Chceli by sme sa totiž zamerať najmä na Duškov posledný track, ktorý sa síce nedočkal svojej oficiálne zverejnenej podoby – avšak zverejnil ho pre nás v samostatne vystrihnutom videjku Jakub OFFF.

Ultimátne intro na Duškove streamy je na svete… No povedali by ste, že vzniklo doslova v priebehu pár minút?

Duklockove tracky sú u jeho sledovateľov veľmi obľúbenými a vždy, keď niečo takéto pustí von, je to obrovský hrot. To najlepšie reprezentuje oslavný track Duškovej kultovej videosmieškovej série #ME. A táto hymna „Haló“ sa teraz každú stredu ozýva z reprákov každého skalného fanúšika!

Za zmienku stojí aj Duškova účasť v minuloročnej kampani #Hot16Challenge, do ktorej ho vyzval Smart. Konečne poriadna Hot16.

Keď už bola v tomto článku reč aj o Duškových skalných fanúšikoch, tí si budú určite veľmi dobre pamätať na legendárnu paródiu na Gogov niekdajší collab s Celeste Buckingham s názvom „Jacuzzi“. Duklock tento track prerobil do veľmi vydarenej paródie, ktorá zároveň priniesla v istej forme aj veľmi výživný odkaz, z ktorého by si mohlo veľa kritizujúcich ľudí niečo vziať aj v súčasnosti.

Prijali by ste od Duška ďalšie rapové veci? My určite áno!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *