Takto sa tvorí kvalita! Ako Kontrafakt natáča svoje videoklipy?

kontrafakt

„Čísla sú fakty.“ Rytmus, Ego a Any s minuloročným Kontrafakt albumom opäť zadefinovali kvalitu domáceho rapu. A to nie je vôbec prestrelené vyjadrenie, pretože kto videl ich klipy „Reklama na rap“ a „Iní“, tak sa tou prvotriednou kvalitou musel určite poriadne nasýtiť . Ako však čosi také vzniká?

To sa nám KF rozhodol ukázať v ich stále čerstvom Making Of, kde nás previedli práve výrobou oboch spomínaných klipov. A je sa teda rozhodne na čo pozerať.

Kontrafakt je záruka kvality

Dozvieš sa kopu zaujímavostí nielen zo samotných vizuálov, ale zároveň aj o tom, že vlastne na tvorbe textov sa zúčastnil aj sám Anys. Chalani ti dovolia nahliadnuť do procesu natáčania, tvorby špeciálnych efektov alebo aj do tvorenia scenárov. O obidva sa postaral Miki Goldy.

Ak ťa teda zaujíma, ako sa z Ega stal Egotron, ako sa Rytmus ocitol v troch rôznych érach, aké bolo točenie v Dubaji alebo odkiaľ použil Rytmus podklady na skladbu „Iní“, rozhodne si toto Making Of Video pozri až do konca!

Album KF AKO ROLLS patrí medzi najkvalitnejšie projekty na Slovensku za posledné roky. V uplynulých dňoch ale chalani z KF chystajú svojich poslucháčov na čosi nové, čo ešte doposiaľ neodhalili. Môžeme čakať ďalší klip, singel alebo žeby aj ďalší album? Nechajme sa prekvapiť, budeme vás informovať!

Odporúčame