Rytmus kryje chrbát sexi speváčke menom Nia

Toto je presne tá spolupráca, o ktorej ste nevedeli, že ju chcete počuť, ale počuť ju predsa len chcete. Stálica slovenského rapu Rytmus spojila sily s talentovanou interpretkou Niou. Výsledkom je song „TAKITO“. Áno, presne takí sú. 

Rytmus + Nia = úspech? 

Skladba zatiaľ nie je vonku príliš dlho, preto na podrobnejšie hodnotenia bude ešte čas. Rovno si poďme song „TAKITO“ predstaviť, aby ste ho mohli v priebehu ďalšieho čítania mať minimálne pustený v pozadí. Nechýba štýlový a moderný videoklip, ktorý je z dielne Produkce beze strachu. Ak ste o nich ešte nepočuli, určite to zmeňte, majú za sebou kvalitné projekty.

Zatiaľ môžeme konštatovať, že táto novinka je naozaj svieža. Patrik sa ukazuje vo veľmi zaujímavých rapových polohách, ktoré mu svedčia. Chvália ho dokonca aj ľudia v komentároch, čo sa v našich končinách dlhodobo nenosí. Celkovo, tento song nesie okolo seba pohodový vibe.

Nia zas dokazuje, že by si zaslúžila viac pozornosti a priestoru. Produkčne sa o „TAKITO“ postarala dvojica Tomi Popovič & Fillipian. Čo povedať k týmto ostrieľaným chalanom? Asi len to, že zas a znova dokázali, že majú nespochybniteľnú kvalitu. Ich hudby sú navyše jasne rozpoznateľné, čo je veľkou devízou.

Ak vám je Nia povedomá, je to možné. Dáva o sebe vedieť predovšetkým na sociálnych sieťach Tik Tok a Instagram, kde sa ukazuje po boku Mateja Zrebného. Obaja sa venujú coverom známych songov, do ktorých spievajú slovenské texty. Jedná sa o pomerne virálnu záležitosť, ochutnávku si môžete pozrieť nižšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MATT Zrebný (@matejzrebny)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame