Tak toto sa (ne)robí: Výber tých najhorších veci, ktoré môžete vyviesť introvertovi

Photo by Thomas Griesbeck on Unsplash

#Introverti majú svoj svet. A fungovať v tom, v ktorom je viac ako 7 miliárd ľudí, je pre nich neskutočne ťažké. Väčšina ľudí sa im snaží ich fungovanie čo najviac zjednodušiť. Ale môžeme sa na to pozrieť aj z druhej strany. Toto je osem vecí, ktorými môžete introvertom neuveriteľne skomplikovať život.

#1 Večierok

Photo by Eric Nopanen on Unsplash

Zoberte ich na večierok, na ktorom nebudú poznať nikoho, okrem vás. Povedzte im, že sa ihneď vrátite a nechajte ich tam minimálne dve hodiny. Samého, medzi masou ľudí. Tomu sa vraví skutočná nočná mora.

#2 A ide sa tancovať!

Máte radi rodinné oslavy? Nie každý introvert sa poteší stretnutiu so všetkými členmi široko rozvetvenej rodiny. Poproste kapelu, nech zahrá nejakú starú odrhovačku. A potom už len stačí introverta vytiahnuť na prázdny parket. Určite si to „užije.“

#3 Rande

Photo by Jack Finnigan on Unsplash

Vytiahnite ju/jeho na rande. A nepovedzte ani slovo. Ticho to istí. Pri najlepšom si aspoň pekne spoločne pomlčíte.

#4 Vyjadrite svoj názor!

(Takmer) každý introvert vám povie, že rozprávanie pred publikom je pre nich zhmotnením nočnej mory. Počkajte, kým naberú odvahu a vyjadria sa k danej problematike. Potom už len stačí neustále im skákať do reči.

#5 Upozornite všetkých na ich slabosti

Photo by Matheus Ferrero on Unsplash

Ak náhodou idete do spoločnosti s introvertom, nezabudnite všetkých upozorniť na to, že váš spoločník býva najradšej sám a do spoločnosti ide len z povinnosti. Určite bude z vašej úprimnosti nadšený.

#6 Teraz bude oslava

Zoberte ho do známej reštaurácie a pri vstupe pošepnite čašníkovi, že váš kamarát/kamarátka má dnes narodeniny. Nemusí to byť pravda. Avšak určite bude (nechtiac) stredobodom pozornosti, za čo vám môže poďakovať.

#7 Tá „správna“ otázka

Photo by Isaiah Rustad on Unsplash

Ak sa náhodou ocitnite v skupine ľudí, skúste sa čo najúprimnejšie a zároveň čo najhlasnejšie spýtať vášho kamaráta, prečo sa tak červená. Odpoveďou vám pravdepodobne bude len zúfalé ticho.

#8 Prezentácia

Poproste ho, aby urobil prezentáciu na veľmi špecifickú oblasť, ktorej bude rozumieť len on sám. Po jej skončení ho poslucháči určite zasypú množstvom otázok.

Samozrejme, tieto rady treba brať s nadhľadom. Veríme, že sa podľa nich nebudete riadiť a pobavia aj introvertov. Veď vedieť si urobiť srandu aj zo seba, to je to najväčšie umenie.

Zdroj: reddit.com
Odporúčame