Svoje sny máš na dosah a je čas, aby si si ich splnil. Bejby Blue predstavuje debutový singel

Len pred pár týždňami sa na Slovensku objavila osobnosť, aká v našich končinách ešte nebola. Reč je o digitálnej sympaťáčke Bejby Blue, ktorá práve dnes vydáva debutový singel. 

Spočiatku záhadnú Bejby Blue fanúšikovia spoznali vďaka jednému z najlepších videoklipov na domácej scéne – ku skladbe 4eva, na ktorom hudobne spolupracovala spolu so Saulom a Dalybom. Mnoho poslucháčov si kládlo otázku, kto Bejby Blue vlastne je? Ako plynul čas, pozadie okolo tejto osobnosti sa pomaly začalo vyjasňovať a všetci sme začali dostávať odpovede na našej otázky. Dnes už vieme, že Bejby Blue je digitálna osobnosť, ktorej hlavné poslanie je ukázať mladým ľuďom, ako sa dajú plniť sny.

Jeden zo svojich snov si ale práve dnes splnila aj samotná Bejby.

Okrem toho, že svoju sociálnu sieť využíva napríklad na ekologické aktivity, tak sa Bejby angažuje hlavne v hudobnom priemysle, v ktorom sa snaží presadiť a jej „mentorom“ je známy producent (a už aj raper) Dalyb. Práve Dalibor je aj producentom prvého singlu, ktorý vychádza dnes a keď bola reč o splnených snoch, tak toto je pre Bejby jeden z nich.

Skladba nesie príznačný názov CLICK. Prečo si interpretka zvolila takýto titul zistíš hneď, ako si novinku vypočuješ. Nová doba so sebou prináša aj mnohé možnosti, ktoré môže využiť každý jeden z nás. Naše sny sú od nás často len „jeden klik“ a Bejby Blue je momentálne tá najpovolanejšia osoba na to, aby ti ukázala ten správny smer, čo zistíš hneď po vypočutí jej premiérového singlu.


A ako sa vlastne do plnenia snov pustiť? Jeden zo spôsobov ako začať, je Študentský účet od Tatra banky, ku ktorému dostaneš na štart aj 30€. Tie môžeš využiť napríklad ako základ k tomu, o čom snívaš. Je to len na tebe!

„Nežijem svoj sen, ale žijem v mojom sne“

Hudba a skladanie textov je nástroj, vďaka ktorému dokážu interpreti najlepšie vyjadriť svoje pocity, myšlienky, názory, ale aj rady a tipy. Presne túto formu umenia si vybrala Bejby Blue. Ako sa hovorí aj v novej skladbe, neboj sa ponoriť do digitálneho prúdu. Žijeme v digitálnej dobe, ktorá okrem nástrah ponúka aj mnoho výhod, ktoré môžeš využívať vo svoj prospech napríklad práve vo svojom Študentskom účte. Vyberať peniaze z bankomatu pomocou mobilu? Mobilná aplikácia, s ktorou vybavíš všetko potrebné? Platiť štýlovo mobilom? Žiadny problém. Všetky výhody ti na Tatra Academy vysvetlí práve Bejby Blue.


S nadčasovými myšlienkami prichádzajú aj nadčasové ceny, o ktoré si môžeš po otvorení účtu zahrať aj ty. Všetky potrebné informácie nájdeš na webe Tatra Academy, rovnako ako aj príbeh Bejby Blue, ktorá sa medzi mladými ľuďmi stáva každým dňom populárnejšia.

Môžeš všetko čo len chceš, svoju šancu držíš vo svojich rukách ty sám


Bejby Blue môžeš sledovať na jej sociálnych sieťach:

Instagram

YouTube

TikTok

 

Odporúčame