Svetové značky Puma a Balmain sa spojili: Takto vyzerá športová kolekcia, na ktorú dohliadala slávna osobnosť

facebook.com/BAZA Tancerzy

#Dve svetové značky vytvorili spoločne kolekciu športového oblečenia. PUMA sa rozhodla spolupracovať s Balmain, čo sa udialo po prvýkrát v histórii ich existencie. Túto kolekciu vytvoril kreatívny riaditeľ spoločnosti Balmain Olivier Rousteing spolu s modelkou a herečkou Carou Delevingne.

Nová kolekcia dvoch značiek je plná športových kúskov. Návrhári sa inšpirovali boxerskou výstrojou a francúzskou haute couture. Tým pádom môžeme v kolekcii zahliadnuť napríklad športové kraťasy, farebné tenisky či športové šaty s geometrickými vzormi. V predaji je už od konca novembra.

Návrhy sú luxusné, farebné a zároveň štýlové. Pruhované mikiny, tričká s potlačou, zlaté a lesklé textílie. V kolekcii nájdeš aj trblietavé boxerské nohavice, športové šaty v tvare presýpacích hodín či tenisky.

„Značka PUMA mala vždy rada tímové spolupráce, čiže myšlienka partnerstva s Olivierom bola skvelým rozhodnutím,“ tvrdí modelka Cara Delevingne. „Cara je skvelou priateľkou. Všetci sme sa snažili vytvoriť nadčasovú kolekciu. Predovšetkým sme vedeli, že naše posolstvo musí byť silné a musí presne odrážať, kto sme a v čo veríme,“ povedal o spolupráci Olivier Rousteing.

Zdroj: hypebeast.com, highsnobiety.com, instagram.com
Odporúčame