SÚŤAŽ Slováci milujú ľudové motívy: Vyšívaný motýlik by ti nemal chýbať na plese, batoh ocení každý

Foto: pixabay.com

#Najväčšie módne značky môžu každú sezónu prinášať a šokovať novými výstrelkami, Slováci sa ale nezaprú. V posledných rokoch môžeš aj ty vidieť čoraz väčší trend s ľudovými či folklórnymi motívmi. Nečudujeme sa. Sú krásne, originálne a nech je to v našej krajine s politikou, dopravou či zdravotníctvom akékoľvek, aj tak sa radi hrdíme tým, že sme Slováci.

Aj na základe toho sme si pre teba na našom Instagrame @hashtag.sk pripravili súťaž o vyšívaný motýlik, ktorý sa hodí nielen k basic košeli, ale zažiari v ňom každý muž i na blížiacich sa plesoch. K tomu sme pridali aj vyšívaný batoh, ktorého využitie je naozaj obrovské. Obe veci sú od Andrey Barkovej, s ktorou sme nedávno robili rozhovor.

Ak chceš získať tieto nádherne veci, choď na náš Instagram a zapoj sa do súťaže. Tá trvá do 14.1, takže sa poponáhľaj. V prípade, že rád pokúšaš šťastie, ti odporúčame dať follow na náš profil. Čakajú ťa nielen zaujímavé príspevky, ale každý týždeň aj nová súťaž o zaujímavé ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií