Štyri známe slovenské influencerky, ktoré úspešne dobývajú svet internetu: Ohúrili už aj teba?

Instagram/martinahornakova

#Čoraz viac sa hovorí o influenceroch a spôsobe, akým dokážu zviditeľniť vlastné značky. Influencer vo všeobecnosti ovplyvňuje názory ľudí, najmä tých mladších. Dievčatá rady prihliadajú na názory ich obľúbených vzorov. Na Slovensku je ich hneď niekoľko. Niektoré sa snažia svojich followerov niečo naučiť, iné zase propagujú rôzne produkty. Pozri sa na 4 úspešné slovenské influencerky, ktorým v dnešnej dobe patrí svet internetu a srdcia mladých dievčenských fanúšičiek.

@beth.sal

Betka je jedna z tých influenceriek, ktoré sa nepotrebujú na niečo hrať. Nemá problém vystúpiť na Instagrame aj bez make-upu, je prirodzená a svojich followerov sa snaží učiť aspoň trochu slušnosti. Na svojom insta účte opisuje často rôzne životné situácie s humorom a istou dávkou nadhľadu.  Aj napriek tomu, že má youtubera za priateľa, nemá blog ani vlastný YouTube kanál. Všetko vkladá do svojho Instagramu, na ktorom sa jej už nazbieralo viac než 148-tisíc sledovateľov.

@lucypug

Priateľka najznámejšieho slovenského youtubera Goga, beauty blogerka a vlogerka. Reč je o Lucii Hruškovej alias LucyPug. Na svojom Instagrame získala už viac ako 613-tisíc followerov, čo je viac než úctyhodné. Značky si ju vyberajú predovšetkým so zameraním na kozmetiku, no nedávno bola rovnako ako Betka súčasťou roadtripu s Coca-Colou.

@martinahornakova

Martinu Horňákovú poznáme teraz už skôr pod jej umeleckým menom ako Momu. Svoju kariéru začala ako blogerka, neskôr prešla aj na Youtube scénu. Na instagramovom účte sa prihovára viac ako 453-tisícom fanúšikom. Moma sa rada delí o svoje zážitky z ciest alebo beauty tipy, či už na spomínanom Instagrame, alebo aj vo videách na YouTube.

View this post on Instagram

be good, do good, be happy 🖤 photo by my @nlieskovska

A post shared by Moma (@martinahornakova) on

@natinstablog

Natália je v prvom rade fashion blogerka a neuveriteľne vášnivá cestovateľka. Zaužívané módne trendy však u nej nehľadajte. Pripravte sa na poriadne odviazanie sa. Na svojom Instagrame má táto rodáčka z Martina už takmer 62-tisíc followerov.

Kto inšpiruje teba? Napíš nám do komentára.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií