Strach slovenskej youtuberky po incidente v nákupnom centre: Zamyslite sa nad sebou, odkazuje fanúšikom

http://www.momahornakova.com

#Hviezdy slovenského youtubu to nemajú ľahké. Najnovšie sa o tom presvedčila youtuberka Martina Horňáková známa aj pod prezývkou Moma, ktorú rozhneval incident v bratislavskom nákupnom centre Aupark. Obťažovalo ju tam totiž množstvo mladých fanúšikov a to až tak, že jej prišlo z incidentu nevoľno. Sama teraz pripúšťa, že má z ďalšej tvorby videí trochu strach.

Bola som po dlhej dobe na káve s tatinom keď tam začali po skupinkách chodiť deti, ktoré sa chceli odfotiť. Stále ich bolo viac a viac, postupne sa vytvoril rad s 50 deťmi (…) So všetkými som sa odfotila, trvalo to asi pol hodinku, káva mi vychladla, tatino tam sedel sám, ale 90% detí boli veľmi milých a viem, že je to súčasť mojej práce,“ píše 19-ročná Martina v obsiahlom príspevku na jej Instagrame.

Situácia sa však neupokojila. „Keď som si konečne sadla a prvýkrát sa napila z kávy, prišlo ďalších cca 40 detí, ktorým som slušne vysvetlila, že som s tatinom len na 4 hodiny, musí tam sedieť a čakať. Poznamenala som, že o týždeň tam mám autogramiádu a budem mať čas na to, venovať sa im. Ako som videla, že ide ďalších 20 zdvihla som sa, tatino šiel zaplatiť a ja so psom sme vyšli von do parku,“ popisuje ďalej Moma a dodáva: „Ešte sme len vyšli a vidím, že za mnou uteká obrovská vlna ďaľších minimálne 50 detí, ktoré utekali, kričali a natáčali ma ako utekám.“

Následne ju dohnal dav detí a jej otec sa jej stratil z dohľadu: „Mne už začínala úzkosť a bolo mi na odpadnutie. Boli ste na mne nalepení s telefónmi pred mojou tvárou ste si ma točili, fotili a utláčali ešte viac, aj keď ste videli, že utekám, je mi to nepríjemné a skrývam sa.“ Situáciu čiastočne upokojila skupina uvedomelých detí, ktorí kričali na zvyšok skupiny. Youtuberka priznáva, že keby nebolo ich, pravdepodobne by odpadla. Tiež pripúšťa, že má z plánovaných nakrúcaní nových videí strach: „Ja si neskutočne vážim podporu, rada sa s vami odfotím a pokecám, ale sú isté situácie kedy to nejde a kedy musíte poznať hranice.“

Moma patrí k najvýraznejším osobnostiam slovenského youtubu u nás. Jej kanál, v ktorom sa venuje predovšetkým stylingu a móde, sleduje takmer 300-tisíc ľudí a videá majú viac ako 30 miliónov zhliadnutí, mimoriadnu pozornosť získala tiež osobnou spoveďou, v ktorej minulý rok hovorila o jej problémoch s anorexiou. Youtuberom je aj jej priateľ – Expl0ited.

Odporúčame