Status, ktorý pobavil a dojal k slzám celé Slovensko: Pozri, ako Patrik pomohol kamarátovi vyzbierať na operáciu 22-tisíc eur

Foto: Pexels.com

#Dobrí ľudia nevymreli a mnoho z nich sa nájde aj na Slovensku. Dôkazom toho je silný príbeh Dominika z Trnavy. Ten sa narodil s rázštepom chrbtice a je teda odkázaný na invalidný vozík. Jeho situácia sa však zhoršila počas posledného obdobia, keď sa mu rozpadol posledný stavec na chrbtici. Ten sa musí vybrať operačne a okrem toho má aj viacero iných problémov, ktoré sa vyriešia iba „pod skalpelom“.

To najhoršie však prišlo, keď poisťovňa povedala, že mu skrátka nepomôže. Na Dominika a jeho rodinu padla nesmierne náročná úloha a to, získať 15 000€ na všetky potrebné úkony. Mladý študent má však obrovské šťastie, keďže vo svojom živote disponuje skvelými kamarátmi a spolužiakmi.

Jeho kamarát Patrik, totiž pridal na Facebook status, ktorý ťa na jednej strane neskutočne dojme, no na druhej strane aj pobaví. Hovorí v ňom totiž o obrovských zdravotných problémoch, ale ku koncu sa to vždy snaží otočiť na humor. Tento status sa okamžite začal zdieľať medzi ľuďmi a vidieť ste ho mohli aj na Zomri.

Práve po zdieľaní na satirickej stránke získala zbierka neskutočné obrátky. Výsledkom toho bolo, že ľudia sa po veľmi krátkom čase na 15 000€ vyzbieralo a pomohli tak jednému nadanému mladému chalanovi. Momentálne je na transparentnom účte už viac ako 22-tisíc eur.

Aspoň sme boli všetci svedkami toho, že dobrí ľudia sa ešte skutočne nájdu!

Skvelý status od Dominikovho kamaráta si môžeš pozrieť tu:

Ahojte, ja a Dominik Drdulvás už prosíme, aby stePRESTALI POSIELAŤ PENIAZE: :DZDIEĽAJTE TENTO…

Uverejnil používateľ Patrik Lenghart Pondelok 21. októbra 2019

 

Odporúčame