Štartujeme podcast #citatelskydennik, ktorý rozoberá tie najdôležitejšie diela: Pozri, kde všade ho môžeš počúvať

Foto: Jonathan Borba/Unsplash.com

#Hashtag.sk spúšťa novú sériu podcastov, ktorú už teraz môžeš počuť na vlastné uši. Volá sa #citatelskydennik a rozoberáme v nej tie najdôležitejšie diela svetovej literatúry, ktoré sa ti zídu nielen na maturitu, ale aj počas školského roka.

Nový podcast nadväzuje na úspešnú sériu Schooltag, ktorú sme spustili na jar a pred maturitami si ju vypočulo viac ako 12 tisíc mladých ľudí. Podcast vtedy vzbudil tiež veľkú odozvu aj na sociálnych sieťach. Novú sériu #citatelskydennik nájdeš v úplne rovnakom feede ako Schooltag a epizódy budú pribúdať každý utorok.

Sériu sme odštartovali klasikou v podobe knihy Kto chytá v žite od J.D. Salingera. Druhá zverejnená epizóda sa venuje Sklenému vrchu od Alfonza Bednára.

Podcasty budú mať vždy okolo 10 minút a rozoberajú obsah, kontext diela a tiež biografiu autora. Rovnako pridávame zopár perličiek, ktoré ti určite pomôžu zažiariť pri odpovedi.

Kde môžeš #citatelskydennik počúvať?

  • Podcast nájdeš v klasických podcastových a streamovacích platformách ako iTunes/Apple Podcasts alebo Spotify vo feede Schooltag.
  • Je tak dostupný v každej mobilnej podcastovej aplikácii, ako je napríklad Podcast Addict, RadioPublic, PodBean, alebo Apple Podcasts.
  • Stačí si vyhľadať názov Schooltag a kliknúť na odber, prípadne zadať linku na RSS feed.
  • Takisto vešiame nové epizódy aj na Youtube.
  • Podcast si môžeš vypočuť aj zo slovenskej podcastovej platformy Soundtier.

Ak článok a informácie o našich podcastoch zazdieľaš svojim kamošom, spolužiakom alebo hocikomu inému, budeme veľmi radi. Želáme veľa úspechov!

Odporúčame