Stačila jedna fotka a o kariéru mala postarané: Mladú Alexis poznáš z videí Jaya Alvarreza, patrí medzi najsexi ženy sveta

Foto: Instagram alexisren

#Alexis Ren sa do modelingových vôd dostala ako 13-ročná, keď spolupracovala s labelom Brandy Melville. Internetovou celebritou sa však stala až o dva roky neskôr, po uverejnení fotky, na ktorej pózuje pri bazéne v čiernych bikinách. Táto fotka spôsobila doslova ošiaľ, objavila sa na sociálnej sieti Tumblr, kde sa stala virálnou. Alexis sa tak stala známou doslova cez noc.

Od tohto okamihu jej sláva stúpala rýchlosťou svetla a Alexis sa začalo kariérne dariť. Objavovala sa v rôznych reklamách či videoklipoch a svetu predstavila aj vlastnú kolekciu športového oblečenia pod názvom Ren Active. Nejakú chvíľu tvorila pár s modelom a producentom Jayom Alvarrezom, takže si ju mohol vidieť aj v jeho videách. Podľa rebríčka Hot 100 medzinárodného pánskeho magazínu Maxim patrí Alexis medzi 100 najsexi žien roku 2019.

Dnes sa môže 23-ročná kráska pýšiť nie len dokonalou postavou, ale aj vyše 13 miliónmi sledovateľov na Instagrame. Práve odtiaľ sme pre teba vybrali pár jej fotiek, ktoré určite potešia nejedno pánske, ale aj dámske očko.

Zdroj: hashtag.k
Odporúčame