Správa, na ktorú sme čakali roky: Seriál Priatelia sa vráti v špeciálnej hodinovej epizóde

Záber zo seriálu Priatelia

Seriál Priatelia (Zdroj: Facebook.com/ FRIENDS (TV Show))

#Nedávno zaplavili internet fámy o tom, že sa tento legendárny seriál opäť vráti na obrazovky. Naklonení tomu boli aj samotní herci, no vyššie kompetentní to rázne odmietli. Vraj by nové epizódy alebo iný formát mohol pokaziť celé čaro, ktoré na Priateľoch tak milujeme.

Foto: Facebook.com/ FRIENDS (TV Show)

Vieme, že podobné informácie sa na internete objavujú pravidelne už niekoľko rokov, no tentokrát to vyzerá reálne, čo potvrdzuje hneď viacero zdrojov. Celá téma sa tak opäť dostáva na povrch s tým, že tento krát to už vyzerá na skutočný návrat obľúbených postáv. Hercom sa vraj konečne podarilo dohodnúť na podmienkach so štúdiom Warner Bros, aby spolu vytvorili hodinový špeciál.

Ten by mal taktiež pomôcť nakopnúť prichádzajúcu platformu HBO Max, na ktorej majú byť hlavní ťahúni práve Priatelia. Podľa magazínu Deadline, by si každá z hlavných hviezd mala prísť na 3 až 4 milióny dolárov. Zdá sa teda, že vytúžený návrat Priateľov sa konečne zrealizuje a potvrdzovať to môže aj tento Tweet Matthewa Perryho (Chandlera). Tešíš sa?

Odporúčame